В Австрии застрелили просителя убежища из России

В Австрийском городе Герасдорф, недалеко от австрийской столицы, застрелили россиянина, просившего в Австрии убежища, сообщает ТАСС. По информации полиции, перед убийством были слышны звуки выстрелов.
Подробнее о событии
Lenta.ru
РИА Новости
Комсомольская правда
ТК Звезда
RT на русском
Известия
Московский Комсомолец

В Австрии застрелили просителя убежища из России

Московский Комсомолец4 июля в 18:25

Іспанія за пів року втратила 27 млн туристів і 28 млрд євро через пандемію

За пів року в країні зареєстрували загалом 10,8 млн відвідувачів, що на 71,7% менше, ніж за той же період 2019 року і 11 млрд 840 млн євро доходу, що становить падіння на 70,6%. Традиційно найбільше туристів влітку приїжджало з Британії, але в червні основний внесок зробила Франція з 64 895 туристами, що на 93,2% менше, ніж в червні минулого року.

«Повністю здоровий». Пацієнта, якому у Львові пересадили серце, виписали з лікарні

Успішний досвід львівських медиків був врахований, і лікарня швидкої допомоги увійшла в пілотний проєкт Міністерство охорони здоров'я України із трансплантації, що означає, що схожі операції у Львові будуть безкоштовними для пацієнтів.

Польша оштрафовала «Газпром» на $ 57 млн из-за «Северного потока-2»

Польское Управление по конкуренции и защите прав потребителей оштрафовало российского газового монополиста "Газпром" на 213 миллионов злотых (57 миллионов долларов) за отсутствие сотрудничества в процессе рассмотрения проекта газопровода "Северный поток-2".

Счетная палата предложила пересмотреть затраты на содержание автодорог

«По итогам проверки Счетная палата предложила правительству пересмотреть нормативы финансовых затрат на содержание автомобильных дорог федерального значения», — отмечается в сообщении.

Головою «Укренерго» обрано Кудрицького

Як повідомлялося, Нацрада НЕК "Укренерго", згідно з пропозицією Міністерства фінансів України, статутом компанії і рішенням наглядової ради від 6 грудня 2019 року оголосила конкурс на посаду голови правління компанії в середині січня.