Пушилин заявил об отказе ДНР возвращаться в состав Украины

Глава самопровозглашённой Донецкой народной республики (ДНР) Денис Пушилин заявил, что жители Донбасса не рассматривают возможность воссоединения с Киевом. Глава ДНР Денис Пушилин выступил с заявлением о том, что в республике отвергли идею возможного возвращения в состав Украины.
С чего всё началось
Говорит Москва

Глава ДНР отказался рассматривать воссоединение самопровозглашённой республики с Украиной

Кроме того, закончить войну для Украины — признать свое поражение и неправоту. С 2014 года Киев строил свою информационную политику на главных тезисах: Донбасс оккупирован Россией, все беды принесла Россия». Пушилин считает, что украинские власти осознают инакомыслие жителей ДНР.
Говорит Москва3 июля в 07:06

Лукашенко обговорив із Путіним врегулювання «проблем» у Білорусі

Що передувало: Раніше в суботу президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має намір обговорити ситуацію в країні з президентом РФ Володимиром Путіним, оскільки вважає її загрозою не лише Білорусі, але й Росії.
Лукашенко обговорив із Путіним врегулювання «проблем» у Білорусі

Лукашенко доручив перекинути бригаду десантників в Гродно

Напередодні Лукашенко домовився з президентом Росії Володимиром Путіним, що РФ при першому запиті надасть допомогу для забезпечення безпеки в Білорусі, де вже тиждень тривають акції протесту після президентських виборів.

Глава ЦВК Білорусі визнала, що в її кабінеті Тихановська робила запис звернення до білорусів

Єрмошину попросили прокоментувати припущення журналістів про те, що Тихановська саме в кабінеті голови ЦВК робила запис звернення з проханням до громадян не виходити на акції протесту.

Представлено новий електромобіль Geely, що має запас ходу 500 км

Базова версія «Геометрії А» має такі характеристики та основні можливості: довжину – 4,7 м; потужність е-двигуна – 163 к.с.; час розгону з місця до «100 км» – 8,8 с; граничну швидкість – 150 км/год; версії акумуляторів – 51,9 і 61,9 кВт/год (запас їх ходу від однієї зарядки по циклу NEDC в 400 і 500 км відповідно).

Новий кліп Little Big про їжу розкритикували в мережі

У мережі рознесли кліп Little Big Скриншот коментарів Фанати розкритикували Little Big Скриншот коментарів Фанатам не сподобався кліп Tacos Скриншот коментарів Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, Філіп Кіркоров витратив 5 млн рублів (1,8 млн гривень) на діамантові грілзи (прикраса на зубах) для нового кліпу на трек "Ролекс" із блогером Давидом Манукяном.