Telegraf.com.ua
Telegraf.com.ua

Путін подзвонив Лукашенку напередодні виборів

Висловлена впевненість, що ситуація із затриманням росіян буде врегульована в дусі взаєморозуміння. Путін при цьому заявив Лукашенко, що російська сторона зацікавлена в збереженні в Білорусії стабільної внутрішньополітичної ситуації.
С чего всё началось
Сайт Президента России

Телефонный разговор с Президентом Белоруссии Александром Лукашенко

Подчёркнуто, что российская сторона заинтересована в сохранении в Белоруссии стабильной внутриполитической ситуации и проведении предстоящих президентских выборов в спокойной обстановке.
Сайт Президента России7 августа в 06:50
Подробнее о событии
Telegraf.com.ua
Газета.ua
ONLINE.ua
Украинская правда
УНН
Телеканал новин 24
TCH.ua

У Москві загинула молода дочка Володимира Конкіна - актора фільму «Місце зустрічі змінити не можна»

У Москві при до кінця нез'ясованих обставинах загинула дочка актора Володимира Конкіна, який зіграв роль Шарапова в картині "Место встречи изменить нельзя".

Дія Сity стане фундаментом екосистеми для створення української економіки знань, — Олександр Борняков

За оцінками авторів проекту, Дія Сity стане базисом для створення в Україні економіки знань, а також дозволити подвоїти до 2025 року кількість зайнятих в IT-галузі і валютні надходження від неї.

Від початку другого етапу медреформи звільнилося до 10% лікарів – ексголова НСЗУ

Від початку другого етапу медичної реформи звільнилися 3815 лікарів спеціалізованої медицини та 4642 медичні сестри, які працювали у закладах надання вторинної допомоги, розповіла колишня очільниця Національної служби здоров'я України Оксана Мовчан в інтерв'ю LB.ua.

Математик доказал выдвинутую 224 года назад теорию «сотворения мира»

Профессор математики из Вустерского политехнического института (США) Майер Хуми заявил, что при помощи ограниченного набора уравнений ему удалось подтвердить предположение 224-летней давности о происхождении нашей Солнечной систем и подобных систем по всей Вселенной.

Каліфорнія заборонить продаж бензинових авто до 2035 року

"Пожирачі бензину" є основним джерелом забруднення повітря Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом підписав розпорядження, яке встановлює амбітний план з припинення продажів легкових і вантажних автомобілів з бензиновим двигуном в штаті до 2035 року.

Пристави наклали арешт на рахунки і квартиру Навального

Пристави наклали арешт на квартиру Олексія Навального pic.twitter.com / DwA39HSpzZ — Кіра Ярмиш (@ Kira_Yarmysh) September 24, 2020 На початку 2019 року ФБК випустив розслідування, в якому назвав комбінат харчування "Московський школяр" таким, що належить Євгену Прігожину (він це заперечував) і звинуватив компанію у спалаху дизентерії в московських дитячих садах і школах в грудні 2018 року.

Новий кросовер від Ford: характеристики та фото

У тому, що Ford називає першим для сегмента гарячих кросоверів, Puma ST також отримує механічний диференціал підвищеного тертя, який працює разом з системою векторизації крутного моменту, щоб мінімізувати недостатню обертальність і оптимізувати зчеплення з дорогою.