Mind
Mind

Rackspace Technology залучила понад $700 млн в ході IPO

Акції продавалися за ціною від $21 до $24 доларів в ході IPO. Rackspace оцінюється в лістингу приблизно в $4,2 млрд на основі акцій, що перебувають в обігу, зазначених в його документах, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж США.

У Вірменії усім чоловікам із мобілізаційного резерву заборони виїзд з країни

"Згідно з рішенням уряду, обмежується виїзд з країни чоловіків, які перебували в мобілізаційному резерві: рядовий, молодший і вищий сержантський склад до 48 років, молодший офіцерський склад до 50 років і вищий офіцерський склад до 55 років", - наголошується в повідомленні вірменського уряду.

Во Франции назвали условие визита Макрона в Россию

Со слов главы комиссии французского Сената по международным делам, обороне и безопасности Кристиана Камбона, президент Франции Эммануэль Макрон намерен приехать с визитом в Россию, как только позволят санитарные условия, передает "Коммерсантъ".

Евро коррекционно растет к доллару

По состоянию на 12.56 мск курс евро к доллару рос до 1,1643 доллара с уровня предыдущего закрытия в 1,163 доллара за евро, курс доллара к иене снижался до 105,34 иены со 105,6 иены на прошлом закрытии.

Електромобілі в пріоритеті. Volkswagen запускає два нових заводи в Китаї

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини "Виробництво на двох нових спеціалізованих заводах з сукупною продуктивністю до 600 000 авто на рік почнеться в жовтні", – повідомляється в пресрелізі китайського підрозділу Volkswagen.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Деталі: У суді додали, що сам адвокат Ельман Пашаєв також подав скаргу на вирок, в якій просить скасувати підсумкове рішення суду і направити справу в прокуратуру для подальшого додаткового розслідування.

Тільки так можна вилікувати рак: комплекс методів і чітка організація процесу

Персональний адміністратор узгодить зручний час прийому і проходження обстежень, при необхідності надасть допомогу в пошуку житла, замовить таксі, відповість на всі запитання.

ЗМІ: Порошенко пив і танцював, поки матері загиблих хлопців ридали над фотографіями своїх дітей

В суботу, 26 вересня, екс-Президент Петро Порошенко із розмахом відсвяткував свій 55-ий день народження у елітному ресторані в центрі столиці, стверджує Інтернет-видання «Аргументум».

Штурман Ан-26, за кілька хвилин до загибелі, листувався з донькою

Семирічна донька Олексія Остапенка питала чи все добре 28-річний штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 у Чугуєві, за кілька хвилин до загибелі листувався телефоном зі своєю 7-річною донькою.