Ракетную атаку совершили на посольство США в Багдаде

Система противовоздушной обороны Patriot перехватила ракеты.

В бундестаге назвали дерзостью угрозы санкций США из-за Nord Stream 2

Глава комитета бундестага по экономическим вопросам и энергетике Клаус Эрнст призвал власти Германии сформировать контрмеры против США после того, как в сенате пригрозили санкциями немецкому порту Мукран из-за «Северного потока-2».

Путін і Лукашенко поговорили про затриманих у Білорусі «вагнерівців»

Деталі: Під час розмови Путін заявив Лукашенку, що "російська сторона зацікавлена в збереженні в Білорусії стабільної внутрішньополітичної ситуації і проведенні майбутніх президентських виборів в спокійній обстановці".

У Мінську винесли вирок діджеям, які включили пісню Цоя на мітингу

Центральний районний суд Мінська в п'ятницю, 7 серпня, відправив під арешт на 10 діб звукооператорів Кирила Галанова і Владислава Соколовського, які напередодні під час мітингу в Мінську включили пісню Віктора Цоя "Перемен".

Донька Успенської показала обличчя після аварії. Фото

Донька Успенської показала обличчя після аварії (Instagram Тетяни Плаксіної) Донька Успенської показала обличчя після аварії (Instagram Тетяни Плаксіної) Нагадаємо, Тетяна потрапила в аварію два роки тому.

ЄБА виступила категорично проти президентського законопроекту про підвищення мінімальної зарплати до 5 тис. грн

Європейська Бізнес Асоціація виступила категорично проти президентського законопроекту №3963 з поправками до держбюджету-2020 про підвищення мінімальної зарплати до 5 тис. грн з 4,723 тис. грн з 1 вересня.

Трамп заявив, що Росія, Іран і Китай не хочуть його переобрання

Читайте також: Вибори у США: Трамп заявив, що Росія і Китай зможуть підробити бюлетені Еваніна стверджує, що Росія намагається "очорнити Байдена", а Китай напередодні виборів прагне розширити свій вплив.