Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

«Соромно носити». Відомий російський диригент Співаков відмовився від ордена, яким його нагородив Лукашенко

Звернення Співакова до Лукашенка опублікувала Нова газета. У 2014 році білоруський президент нагородив диригента орденом за особливі заслуги в галузі гуманітарної та благодійної діяльності, за успіхи на ґрунті національно-державного відродження, захист людської гідності та прав білорусів.
С чего всё началось
Новая газета

Владимир Спиваков — Александру Лукашенко: «Мне стыдно носить Ваш орден». Открытое письмо президенту Беларуси

Александр Григорьевич! В 2014 году Вы наградили меня Орденом Франциска Скорины за особые заслуги в области гуманитарной и благотворительной деятельности, успехи на почве национально-государственного возрождения, в защите человеческого достоинства и прав граждан Беларуси.
Новая газета12 августа в 07:51
Подробнее о событии
УНИАН
Газета.ua
Новое Время (НВ)
Показать все источники

Сбербанк откажется от слова «банк» в новом логотипе

В декабре 2018 года глава банка Герман Греф заявлял журналистам, что экосистема под брендом Сбербанка может получить новое название, в том числе идут дискуссии о возможности убрать из ее названия слово "банк", хотя в финансовой части бренд сохранится.

Рада ЄС не визнала легітимність Лукашенка після виборів

Міністри закордонних справ Євросоюзу, які зустрілися сьогодні у Брюсселі, наголосили на тому, що не визнають сфальшовані результати президентських виборів в Білорусі, не вважають Олександра Лукашенка легітимно обраним лідером країни і закликали до проведення в країні нових вільних виборів під наглядом ОБСЄ.

В Україні почав працювати російський онлайн-ритейлер Wildberries

Як виглядатиме електронний ІПН у додатку Дія 2.0 В Україні запустили новий онлайн-сервіс МВС – перевірка посвідчення водія Власник компанії «Київстар» може придбати онлайн-сервіс Megogo Онлайн-ритейлер Wildberries працює у восьми країнах: Росії, Україні, Польщі, Словаччині, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Киргизстані.

Трамп подписал указ о санкциях за поставку Ирану неядерного оружия

«Президент буквально несколько мгновений назад сегодня подписал в Овальном кабинете указ о введении жестких экономических санкций в отношении тех стран, компаний и частных лиц, которые причастны к поставкам, продажам или передаче неядерного оружия в Исламскую Республику Иран», — сказал советник по национальной безопасности.

Правительство поддержит российскую экономику фискальной перезагрузкой

Правительство пошло на беспрецедентные меры поддержки экономики в столь непростое для страны время — когда с одной стороны на Россию давят «западные партнёры», а с другой — коронавирусная инфекция, закрывая в один миг сотни компаний и больно ударившая по малому бизнесу.

МЗС РФ: Москва ніколи не підпише договір СНО-III на умовах США

Додамо, ще на початку 2019 року представники Росії направили до Конгресу США документ, в якому містяться вказівки на проблеми з дотриманням Сполученими Штатами положень Договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО, неофіційна назва — СНО-III).

Лавров объяснил приостановку патрулирования РФ и Турции в Идлибе

На территории Идлиба находятся наблюдательные посты турецкой армии, и в соответствии с договоренностями между президентами России Владимиром Путиным и Турции Тайипом Эрдоганом, достигнутыми 5 марта, военные двух стран проводят в провинции совместные патрулирования.

Вимоги АМКУ щодо концентрації Шахтоуправління «Покровське» надто жорсткі та нелогічні – учасники ринку

Раніше народний депутат України, голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявив, що дозвіл Антимонопольного комітету компанії «Метінвест» на концентрацію Шахтоуправління «Покровське», яке видобуває дефіцитне в Україні коксівне вугілля, забезпечить зростання виробництва в металургії.

Windows 10 отримала функцію, яка стане конкурентом Zoom

Skype 8.64 отримав нові функції та виправлення помилок Microsoft випустила Windows 10 20H2 Microsoft видалила нову функцію з Windows Defender через проблеми з безпекою Користувачі Windows 10 зможуть почати відеодзвінок, створивши посилання для загального доступу за допомогою кнопки в області повідомлень панелі завдань.