Подробности.ua
Подробности.ua

Росія та Китай заблокували сирійську резолюцію ООН

Росія та Китай заблокували резолюцію ООН щодо доставки допомоги в Сирію. Засідання Радбезу відбулося в онлайн-режимі.
С чего всё началось
В заявлении постоянного представителя России при ООН Василия Небензи сказано
, что РФ не поддержала немецко-бельгийский проект резолюции, поскольку действующий механизм доставки помощи задумывался как чрезвычайная временная мера, а сейчас ситуация существенно изменилась, значительно сократилась не подконтрольная правительству Сирии территория.
Подробнее о событии
Подробности.ua
ZIK
Deutsche Welle - Ukrainian
Радiо Свобода
Реклама
Реклама

Медведев заявил о росте числа преступлений со стороны мигрантов

Нехватка мест в центрах временного содержания иностранных граждан в ряде регионов России создает трудности при депортации мигрантов, совершивших правонарушение, в то время как рост числа таких случаев был зафиксирован в июле в Москве, Санкт-Петербурге и ряде других субъектов РФ, руководители которых должны принять меры, заявил зампред Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев.
Реклама

Названы ожидаемые сроки регистрации вакцины от коронавируса в России

Российская вакцина против нового коронавируса, как ожидается, будет зарегистрирована в течение 10 дней, сообщил глава Российского фонда прямых инвестиций (РФПИ) Кирилл Дмитриев в интервью телеканалу «Россия 24».
Реклама

Адвокат назвав брехнею повідомлення ЗМІ із посиланням на Kroll про нібито причетність Суркісів до виведення коштів із ПриватБанку

Американське видання Chicago morning star оприлюднило статтю про нібито причетність компаній братів Суркісів до виведення $361 млн із ПриватБанку, посилаючись на розслідування міжнародної компанії Kroll, проте адвокат Суркісів у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" назвав цю інформацію неправдивою і фальсифікованою.
Реклама
Реклама

Захворюваність на коронавірус в Іспанії зросла вчетверо, але смертність все одно низька

В Іспанії зафіксовано показники захворюваності, зіставні з показниками під час карантину, в той час як рівень смертності від коронавірусу був значно нижче в липні.
Реклама

Лукашенко спровокує «майдан» - президенту Білорусі озвучили нові звинувачення

Відомий громадянський діяч та підприємець Валерій Цепкало, якого ЦВК Білорусі не зареєструвала кандидатом у президенти, публічно звинуватив чинного білоруського лідера Олександра Лукашенка у тому, що він усіма можливими способами намагається спровокувати початок "майдану" в країні.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Червона картка за кашель: в Англії ввели незвичайне правило через коронавірус

Англійська футбольна асоціація (FA) ввела нове правило в умовах коронавірусу, згідно з яким футболісти можуть отримати червону або жовту картку за умисний кашель біля суперника або судді.
Реклама
Реклама