Новое Время (НВ)
Новое Время (НВ)

Росія розширила санкції проти ЄС

«У відповідь на дії Європейського союзу російською стороною прийнято рішення про розширення відповідного списку представників країн-членів та інституцій ЄС, яким заборонено в'їзд на територію Російської Федерації», — йдеться в повідомленні.
С чего всё началось
Министерство иностранных дел РФ

Заявление МИД России относительно ответного российского списка представителей стран-членов ЕС и евроинститутов, которым запрещен въезд на территорию Российской Федерации

В ответ на действия Европейского союза российской стороной принято решение о расширении ответного списка представителей стран-членов и институтов ЕС, которым запрещен въезд на территорию Российской Федерации. Число фигурантов российского списка доведено до паритетного с имеющимся списком Евросоюза.
Министерство иностранных дел РФ23 сентября в 09:17
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Главком
Обозреватель

Росія ввела санкції проти ЄС

Обозреватель23 сентября в 09:46
Новое Время (НВ)

Росія розширила санкції проти ЄС

Новое Время (НВ)23 сентября в 10:26
Украинская правда

Росія розширює персональні санкції проти ЄС

Украинская правда23 сентября в 09:55
Европейская правда

Росія розширює персональні санкції проти ЄС

Европейская правда23 сентября в 09:50
ZIK

У Білорусі приголомшили резонансним рішенням щодо окупованого Криму

Обговорення кримського питання виникло в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", в ході якого Цепкало не стала на прохання віце-прем'єр-міністра України, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова позначати свою позицію щодо окупованого півострова, передає ONLINE.UA.

Військові США провели секретні навчання у Німеччині

Європейське командування збройних сил США (EUCOM) 23 жовтня завершило секретні навчання на території Німеччини в рамках яких військові перевіряли здатність штабу швидко реагувати у випадку воєнної загрози.нної загрози.

На кордоні з Румунією зупинили 20 осіб з підробленими тестами на Covid-19

Упродовж останніх трьох діб на кордоні з Румунією прикордонники викрили подорожуючих з фейковими результатами ПЛР-тестів Про це з посиланням на Державну прикордонну службу України передає Еспресо.TV.