Газета.ua
Газета.ua

Росія внесла опозиційного журналіста до списку терористів

Росфінмоніторинг вніс російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка до переліку терористів і екстремістів. Відповідний запис з'явився в реєстрі 9 липня, пише "Медуза". Про причини такого рішення не повідомляється.
Подробнее о событии
ZIK
Газета.ua
Главком
Deutsche Welle - Ukrainian
Радiо Свобода
LB.ua

МТС в рамках buy back выкупил акции у АФК «Система» на 834 млн рублей

Крупнейший российский сотовый оператор МТС в рамках программы обратного выкупа акций приобрел у АФК «Система» 2,587 миллиона обыкновенных акций на сумму 833,96 миллиона рублей, говорится в сообщении МТС.

В Запорожье смерть медика расследовала специальная комиссия

Приказом Главного управления Гоструда в Запорожской области была создана специальная комиссия по расследованию острого профзаболевания со смертельным исходом, в состав которой включили специалистов согласно требованиям постановления КМУ №337 от 17.04.2019.

Ревин назвал моторы, способные проехать 500 тыс. километров

У немецкого Volkswagen, который пересмотрел российскую линейку двигателей в пользу наддувных ДВС, до 2015 года имелся сверхнадежный и по-настоящему ресурсный восьмиклапанный «атмосферник» BSE 1.6 MPI с отдачей 102 л.с. В свое время он полагался сразу на несколько моделей компании, в том числе на Skoda Octavia II, Volkswagen Golf V и VI, Jetta V и Passat B6.

Нефть отыграла все потери после распада прежней сделки ОПЕК+

Цена нефти на мировых рынках полностью отыграла потери, последовавшие за развалом прежней сделки ОПЕК+, когда стоимость нефти после 6 марта 2020 года резко упала в 2 раза, а затем снизилась втрое, а стоимость американского сорта становилась отрицательной.

Истребитель Су-27 перехватил самолёт-разведчик США над Чёрным морем

Как писал NEWS.ru, ранее российские истребители были подняты на перехват самолёта-разведчика ВВС Норвегии Р-3С Orion над Баренцевым морем, а над Чёрным морем — разведывательных самолётов Р-8А Poseidon ВМС США, RС-135 ВВС США и беспилотного летательного аппарата MQ-9А Ripper ВВС США.

У Новій Зеландії тестують парковочні автомати на сонячній енергії

Вчені проаналізували сонячний ресурс 15 паркоматів, встановлених у центральному діловому районі найбільшого міста Нової Зеландії з населенням близько 1 534 700 чоловік, що становить близько 32% всього населення країни.

Американські дипломати закликають РФ припинити порушення прав людини кримських татар і залишити територію України

Посольство США в Україні закликало в Міжнародний день корінних народів світу Російську Федерацію припинити порушення прав людини кримських татар і піти з української території.

Cadillac готує свій перший в історії електричний кросовер

Прототип електричного кросовера Cadillac Lyriq. фото: media.gm.com "Lyriq є наступною ітерацію стилю культового бренду, засновану на електрифікації, яку може висловити тільки Cadillac", – розповідає Ендрю Сміт, виконавчий директор Global Cadillac Design.

У Києві невідомі обікрали квартиру олімпійської чемпіонки

Невідомий обікрав квартиру Яни Клочкової у Києві Напередодні увечері, 8 серпня до Солом'янського управління поліції в Києві надійшло повідомлення про те, що двері квартири по вулиці Кудряшова, 16/140, що належить Клочковій, відкриті.

В Одесі молодий чоловік вислухав вирок суду за жорстоке вбивство свого знайомого

Після закінчення досудового розслідування обвинувальний акт у відношенні фігуранта направили до суду, який взяв до уваги всі обставини справи, в тому числі визнання обвинуваченим своєї вини, та призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.