112.ua
112.ua

Шарій заявив, що «Нацкорпус» напав на будинок голови штабу його партії в Харкові

Український блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій заявив про напад праворадикальної організації "Нацкорпус" на будинок голови штабу його політсили у Харкові. Про це Шарій повідомив у своєму Telegram-каналі.

Україна направила Білорусі запит на екстрадицію 28 затриманих вагнерівців

Офіс генерального прокурора України 11 серпня 2020 звернувся до генеральної прокуратури республіки Білорусь із запитами про передання 28 осіб, затриманих 29 липня 2020 року правоохоронними органами Білорусі.

Власти Минска оценили ущерб от беспорядков в более чем $200 тысяч

Минские власти оценили материальный ущерб от столкновений демонстрантов с полицией на фоне президентских выборов в стране в 500 тыс. белорусских рублей (около $203 тыс.), пишет БелТА со ссылкой на слова начальника управления городского хозяйства и энергетики Мингорисполкома Владимира Лебедя.

Кравчук заявив про намір ввести нове формулювання замість «особливого статусу» Донбасу

Очільник делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував замість поняття "особливий статус" Донбасу ввести "особливий режим адміністративного управління".

В Минске установили факты причастности штаба Бабарико к беспорядкам

«Установлено множество фактов, подтверждающих, что представители штаба экс-главы Белгазпромбанка Виктора Бабарико осуществляли организацию, координацию и финансирование массовых беспорядков в Беларуси», — цитирует агентство БелТА информацию из новостного выпуска.

Зірка «Всіх жінок відьом» Аліса Мілано страждає через COVID-19

Зірка серіалу "Всі жінки відьми" Аліса Мілано розповіла шанувальникам, що заразилася коронавірусом ще в квітні, проте до цих пір не може розлучитися з деякими неприємними симптомами.У квітні я сильно захворіла Covid-19.