Шувалов анонсировал сокращение 10% сотрудников ВЭБа

ВЭБ.РФ сократит численность сотрудников на 10% в июле 2020 года и завершит процесс трансформации государственной корпорации. Об этом рассказал руководитель компании Игорь Шувалов. Отмечается, что в этом году ВЭБ.РФ приняла решение об интенсификации труда.
С чего всё началось

Шувалов объявил о последнем этапе сокращений в ВЭБе

В июле ВЭБ.РФ сократит 10% сотрудников и завершит процесс трансформации госкорпорации, сообщил в интервью РБК глава госкорпорации Игорь Шувалов. Полный текст интервью читайте 25 мая в 7:00.
РБК24 мая в 17:00
Реклама
Реклама
Реклама

Налогоплательщикам напоминают о необходимости открытия счета в ЦРБ

Для поддержания малого бизнеса Центральным Республиканским Банком 01 июля 2020 года вводятся льготные тарифы на услуги открытия, ведения и закрытия банковского счета для клиентов, которые являются плательщиками упрощенного налога І группы или находятся на патентной системе налогообложения.
Реклама

Байден запевнив, що в разі перемоги на виборах поверне США до ВООЗ

Згодом президент США опублікував лист гендиректору ВООЗ Тедросу Адханому Гебрейєсусу, в якому попередив, що якщо організація не внесе зміни в свою роботу, Вашингтон остаточно припинить фінансування і перегляне своє членство в організації.
Реклама

КСУ розгляне справу щодо конституційності мовного закону

У вівторок, 7 липня, о 10.00 Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі усного провадження розгляне справу за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про забезпечення функціонування української мови як державної“ від 25 квітня 2019 року № 2704–VIII (далі – Закон).

Баржа, яка здатна добудувати «Північний потік-2» вийшла з порту у Німеччині

Датське енергетичне агентство 6 липня повідомило, що трубоукладальні судна з якірним позиціонуванням можуть бути задіяні в будівництві газопроводу в територіальних водах Данії, задовольнивши таким чином запит Nord Stream 2 AG.
Реклама

Регулярное употребление черники снижает кровяное давление: новое исследование

Ученые из Королевского колледжа Лондона выяснили, что употребление 200 г черники каждый день на протяжении месяца нормализует функции кровеносных сосудов и снижает кровяное давление.
Реклама
Реклама

Ляшко допустив свою участь у виборах мера Києва

Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників У внутрішньопартійних праймеріз Слуги народу з відбору кандидата на пост мера Києва вже виявили бажання брати участь народні депутати Олександр Качура, Олександр Дубінський, Олександр Ткаченко, Микола Тищенко та Ірина Верещук.
Реклама

Російський терорист пропонує включити окуповані Донбас та Придністров’я до РФ

Російський терорист Захар Прилєпін, який їздив на Донбас воювати проти України, пропонує росіянам вирішити на референдумі питання включення до складу Росії окупованих районів Донецької та Луганської областей України, Придністров’я, а також Абхазії та Південної Осетії.

Київрада пішла проти Зеленського

На позачерговому засіданні Київська міська рада звернулася до президента Володимира Зеленського з вимогою припинити переслідування та репресивні заходи щодо п’ятого президента Петра Порошенка, громадських лідерів, волонтерів, військовослужбовців, активістів Євромайдану.
Реклама

Поліція Австрії затримала двох чеченців у справі вбивства Умарова

Австрійська поліція заарештувала підозрюваного, він росіянин Уродженець Чечні Маміхан Умаров, відомий під псевдонімом "Анзор з Відня", був убитий в суботу ввечері, 4 липня, в Австрії.
Реклама
Реклама