Интерфакс-Украина
Интерфакс-Украина

США отримали заміну російським ракетним двигунам РД-180

У 2014 році компанії ULA і Blue Origin уклали угоду про розробку ракетного двигуна BE-4 з метою припинення залежності запусків американських ракет від російських РД-180. За відомостями НВО "Енергомаш", з 1999 року в США було поставлено 116 двигунів РД-180.
Подробнее о событии
Новое Время (НВ)
Deutsche Welle - Ukrainian
Обозреватель
День (Украина)
Интерфакс-Украина

Киевский террорист захвачен. Он успел дать интервью

Захватчик банка успел дать интервью журналистам в прямом эфире Краткие месседжи террориста: Выбрали шута; Нет изменений к лучшему, украинцы продолжают ездить на заработки; Проживает в Украине около 5 лет; Не должно быть президентов вообще - они все предатели; Один человек может управлять всем миром, согласно законам Бога надо управлять государством.

Новий кросовер Changan Auchan X5 виглядає дуже красиво (+ФОТО)

Офіційні зображення новачка на ім'я Changan Auchan X5 (також Oushang, з ієрогліфів оригінальна назва читається як "Оушан") виробник оприлюднив в червні, трохи пізніше привіз машину на шоу в Чунцин і тільки зараз, на виставці в Ченду, додав офіційний тізер салону.

«Фармак» поставляет препарат «Пропофол» в страны ЕС и Израиль без регистрации – директор по развитию бизнеса Костюк

Пропофол, дексаметазон, вазопрессин и многие другие лекарства оказались чрезвычайно востребованными в условиях пандемии коронавирус, и хотя не все они зарегистрированы в странах ЕС, в ситуации аномального спроса "Фармак" получил разрешения на ввоз этих препаратов в ряд стран, рассказал директор по развитию бизнеса АО "Фармак" Виктор Костюк.

Счетная палата предложила пересмотреть затраты на содержание автодорог

«По итогам проверки Счетная палата предложила правительству пересмотреть нормативы финансовых затрат на содержание автомобильных дорог федерального значения», — отмечается в сообщении.

Київстар дарує місяць безкоштовного користування його послугами

Отримати повністю безкоштовні послуги мобільного зв’язку ще ніколи не було настільки просто: від вас вимагається тільки придбати будь-який 4G-смартфон в одному з акційних магазинів, список яких знаходиться на офіційному сайті мобільного оператора.

Із системою раннього попередження «світлофор»: Чехія поділила країну на чотири карантинні зони

Уряд Чехії згідно з епідеміологічною ситуацією поділив регіони на чотири карантинні зони: на білу, зелену, жовту і червону Про це заявив міністр охорони здоров'я Чехії Адам Войтех у Twitter.

Политолог: любая попытка провести в Белоруссии украинский сценарий закончится всей оккупацией Беларуси со стороны РФ

Политолог отметил, самое интересное, что сегодня и так законодательно урегулирована возможность эти военные действия проводить, это не будет вторжением на территорию Беларуси со стороны России, потому как на территории Беларуси и так размещено огромное количество российских военных баз.

Трамп хоче оголосити про винайдення вакцини від коронавірусу до виборів у листопаді - NYT

У той же час, експертів у США турбує, що Трамп може натиснути на Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA), щоб обмежена кількість доз вакцини з’явилася до виборів 3 листопада 2020 року.

Походження коронавірусу розслідує ВООЗ, місія у Китаї завершена

Гебреісус повідомив, що передова група ВООЗ завершила свою місію у Китаї, а результати досліджень стануть фундаментом для подальших спільних зусиль, спрямованих на з’ясування походження COVID-19.

ОАСК просять визнати відсутність компетенції у чинного складу НКРЕКП

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, передає офіційний сайт ОАСК.