США відмовилися від співпраці з Росією з розробки вакцини від коронавірусу — CNN

Читайте також: В МОЗ Німеччини "дуже скептично" поставились до російської вакцини від коронавірусу Передбачалося, що співпраця дозволила б виробляти російську вакцину в США. Неназваний російський чиновник закликав американську сторону прийняти пропозицію.
Россия предложила помощь США с разработкой вакцины от коронавируса, однако в Штатах отказались, передаёт CNN
TCH.ua
Обозреватель
Показать все источники

Семь человек погибли в ДТП с автобусом и грузовиком под Калининградом

ДТП произошло 27 сентября в 10:20 утра на автодороге Переславское — Янтарный возле поселка Круглово водитель автобуса №120, двигавшегося по маршруту «Калининград — Янтарный», выехал на встречную полосу и столкнулся с грузовым автомобилем.

Кротоне — Мілан 0:2

Гості відкрили рахунок вже на 12-й хвилині, коли Джурічіч кинув поміж ніг Салі, вийшов віч-на-віч із голкіпером і пробив у дальній кут воріт.

Посол России прокомментировал реакцию ЕС на инаугурацию Лукашенко

Как сообщало ИА REGNUM, ранее пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков заявил, что отказ некоторых европейских государств считать Александра Лукашенко легитимным президентом Белоруссии противоречит международному праву и мешает развитию диалога между странами.

Блаховіч переміг Рейеса у бою за титул UFC

Напівважковаговик Ян Блаховіч переміг Домініка Рейеса в рамках UFC 253 на "Бійцівському острові" в Абу-Дабі.Вже в другому раунді Рейес пропустив потужний хук в голову, втратив координацію і Блаховіч не забарився з добиванням.

У «ювілейному» марші в Мінську взяли участь понад 100 тисяч білорусів

Читайте також: Тіхановська привітала білорусів з 50-м днем протестів, а Лукашенко вивів на вулиці Мінська БТРи — відео Тоді білоруська опозиція оголосила на неділю, 27 вересня, "народну інавгурацію" екскандидатки у президенти Білорусі Світлани Тіхановської.

Суарес оформив дубль і віддав гольовий пас в дебютному матчі за «Атлетіко»

На 85-й хвилині уругваєць забив дебютний гол за "матрацників", а перед фінальним свистком оформив дубль.У підсумку команда Дієго Сімеоне перемогла у своєму стартовом матчі поточного сезону з рахунком 6:1. Могли мадридці забити й більше, але Сауль у першому таймі не реалізував пенальті.

Формула-1. Визначився переможець Гран-прі Росії

Другим фінішував нідерландський пілот Ред Булла Макс Ферстаппен, а бронзу завоював партнер Боттаса по команді і лідер загального заліку британець Льюїс Хемілтон, який отримав 10 секунд штрафу за порушення правил перед стартом гонки.