ЄС засудив голосування в Криму за поправки до Конституції РФ

Європейський Союз засудив проведення голосування щодо поправок до Конституції Російської Федерації на окупованому півострові Крим. Про це йдеться в заяві представництва ЄС в Україні. Як зазначається в заяві, проведення голосування є порушенням міжнародного права.
Подробнее о событии
TCH.ua
УНН
Новое Время (НВ)
Телеканал новин 24
Espreso TV
Радiо Свобода
Украинская правда

МЗС РФ заплутався у свідченнях, виправдовуючи «вагнерівців», затриманих у Білорусі

Офіційну позицію головного російського зовнішньополітичного відомства виклали на його сайті за підсумками зустрічі заступника глави МЗС РФ Андрія Руденка з надзвичайним і повноважним послом Республіки Білорусь в Росії Володимиром Семашком.

Киевский террорист захвачен. Он успел дать интервью

Захватчик банка успел дать интервью журналистам в прямом эфире Краткие месседжи террориста: Выбрали шута; Нет изменений к лучшему, украинцы продолжают ездить на заработки; Проживает в Украине около 5 лет; Не должно быть президентов вообще - они все предатели; Один человек может управлять всем миром, согласно законам Бога надо управлять государством.

Головний рабин України високо оцінив ініціативу Зеленського надати державний статус єврейським релігійним святам

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із головним рабином України і Києва Моше Реувеном Асманом, який високо оцінив ініціативу президента України Володимира Зеленського про надання державного статусу єврейським релігійним святам.

Новий кросовер Changan Auchan X5 виглядає дуже красиво (+ФОТО)

Офіційні зображення новачка на ім'я Changan Auchan X5 (також Oushang, з ієрогліфів оригінальна назва читається як "Оушан") виробник оприлюднив в червні, трохи пізніше привіз машину на шоу в Чунцин і тільки зараз, на виставці в Ченду, додав офіційний тізер салону.