Обозреватель
Обозреватель

У РНБО категорично висловилися про державну мову в Україні

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що російська мова у жодному разі не може бути другою державною в Україні. Як він зауважив у інтерв'ю "Українській правді", питання мови є принциповим для нашої держави.
С чего всё началось
Об этом секретарь СНБО Алексей Данилов рассказал в интервью "Украинской правде
" в контексте своего делового общения и советов президенту Украины Владимиру Зеленскому.
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Украинская правда
TCH.ua
112.ua
Новое Время (НВ)
Обозреватель
ЛІГА.net

РФПИ ожидает регистрацию вакцины от коронавируса в ближайшие 10 дней

По прогнозам Российского фонда прямых инвестиций (РФПИ), отечественную вакцину от коронавируса зарегистрируют в течение десяти дней, сообщил глава фонда Кирилл Дмитриев в интервью телеканалу «Россия 24».
РФПИ ожидает регистрацию вакцины от коронавируса в ближайшие 10 дней

Копатько объяснил, кто больше всего выиграл от задержания россиян в Белоруссии

Белорусские спецслужбы подозревают задержанных россиян в намерении дестабилизировать ситуацию в стране, в официальном комментарии МИД РФ опровергают это и утверждают, что задержанные граждане РФ оказались в Белоруссии транзитом и намеревались вылететь в Турцию.

Референдум про особливий статус Донбасу прокоментував Стефанчук

На питання щодо можливості винесення на референдум питання про надання особливого статусу Донбасу або Криму Стефанчук відповів, що на референдум може бути винесено будь-яке питання, яке побажає український народ.

Міжбанк: спекулянти загнали курс долара максимально вгору

Як і минулої п’ятниці, курс євро на торгах був ”прив’язаний” до крос-курсу пари євро/долар на міжнародних майданчиках з корекцією курсу євровалюти щодо гривні через співвідношення пар євро/долар і долар/гривня.

В Києві чоловік захопив заручницю в банку, погрожує підірвати будівлю

Як повідомляють на телеграм-каналі Политика Страны, на правах анонімності поліцейські, які беруть участь в операції, розповіли, що чоловік, який захопив відділення банку в Києві, також як і луцький терорист, ласий до уваги ЗМІ, тому і просить вийти в ефір.

Год без договора о РСМД: МИД России подвел итоги

Размещение Вашингтоном наземных ракет средней и меньшей дальности (РСМД) в различных регионах мира вызовет незамедлительное реагирование России, - заявили сегодня в МИД РФ, подводя итоги года без Договора о ракетах средней и малой дальности (РМСД).

Для Орлицької амбулаторії придбають новий автомобіль

Головний лікар Кобеляцького центру первинної медико−санітарної допомоги Любов Коломієць розповіла, що подавали заявки на закупівлю автомобілів для медпрацівників Орлицької і Придніпрянської амбулаторій.