ФСБ: в Ростове задержали готовивших теракты сторонников ИГ

В Ростове задержали готовивших теракты сторонников террористической организации ИГ (запрещена в РФ). Об этом сегодня сообщили в пресс-службе УФСБ России по Ростовской области. В состав террористической группы входили шесть жителей региона из числа граждан одной из среднеазиатских стран и России.

Китай ввел санкции в отношении ряда американских лиц

Китай объявил о введении санкций в отношении ряда американских официальных лиц, мера стала ответом на санкции по Гонконгу, передает в понедельник РИА Новости со ссылкой на заявление официального представителя МИД КНР Чжао Лицзяня.
Китай ввел санкции в отношении ряда американских лиц

Светлана Тихановская обжалует итоги президентских выборов в Белоруссии

По данным Центризбиркома, на президентских выборах в Белоруссии лидирует действующий глава страны Александр Лукашенко с результатом 80,23%, у Тихановской — 9,9%. Ещё 6,02% проголосовали против всех.

COVID-19: Шмигаль дав пояснення щодо карантину з ОРДЛО

Шмигаль повідомив, що за окремими даними, ситуація з коронавірусом в ОРДЛО складніша, тому влада змушена вводити обмеження як на кордонах України, так і на лінії розмежування для того, щоб не "завозити" в Україну захворюваність.

Путин лишил каракулевых шапок высших офицеров и полковников ВС России

Как следует из документа, размещенного на официальном портале правовой информации, президент России Владимир Путин подписал указ, которым отменил ношение каракулевых шапок высшими офицерами Вооруженных сил, а также офицерами в звании полковника.

Під тиском США Huawei припинила випуск своїх флагманських процесорів

Процесори в є ключовими компонентами для мобільних телефонів Huawei Technologies припинить виробництво своїх флагманських процесорів Kirin в наступному місяці на тлі зростаючого тиску США на китайського технологічного гіганта.

Запаси газу у ПСГ України перевищили 23 млрд куб. м

Додамо, на території України без урахування Криму - 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Як повідомляв УНН, з листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла до 8550 грн за тис. куб. м, з наступної весни її почали зменшувати.

Трамп спростував повідомлення ЗМІ про бажання додати свій портрет до барельєфа на горі Рашмор

Раніше газета New York Times і телеканал CNN повідомили, що помічники господаря Білого дому зверталися до губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем у минулому році з питання додавання портрета Трампа до монумента з чотирма президентами.

Зеленський показав відео про поїздку лінією розмежування на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський відзвітував про поїздку до зони проведення ООС, під час якої об’їхав понад сто кілометрів вздовж усієї лінії розмежування, аби особисто перевірити моральний стан українських військових.