Газета.ua
Газета.ua

Може собі дозволити: син ексвласника «Мотор Січі» купив острів

Син ексвласника компанії "Мотор Січ" Вячеслава Богуслаєва Олександр придбав острів Галлінара, який розташований біля берегів італійської Лігурії, за 10 млн. Про це повідомляє Corriere della Sera.
Подробнее о событии
Подробности.ua
Украинская правда
TCH.ua
LB.ua
Главком
Обозреватель
Европейская правда

Кабмин РФ одобрил общенациональный план восстановления экономики

"Одобрить с учетом состоявшегося обсуждения общенациональный план действий, обеспечивающих восстановление занятости и доходов населения, рост экономики и долгосрочные структурные изменения в экономике", - говорится в сообщении.
Кабмин РФ одобрил общенациональный план восстановления экономики

Беременным рекомендовали самоизолироваться в Москве из-за коронавируса

Представители Депздрава Москве рекомендовали соблюдать режим самоизоляции всем гражданам с нарушениями иммунной системы, с болезнями мочеполовой, костно-мышечной и эндокринной систем, а также недугами соединительной ткани и болезнями системы кровообращения.

Курс валют НБУ. Долар відновив зростання

Курси валют НБУ на 25 вересня: 1 долар США — 28,25 1 євро — 32,89 1 польський злотий — 7,26 10 російських рублів — 3,66 1 швейцарський франк — 30,53 1 юань — 4,14 Читайте також: Від карбованця до cashless: як розвивалася історія платежів в Україні Tesla за $25 тисяч і вибухове зростання.

Окупанти у Криму схопили жителя Одещини

Джерело: Прокуратура АР Крим і м. Севастополя в Telegram Дослівно: "Громадянин України на початку вересня приїхав до Криму на відпочинок, а 22 вересня хлопець був затриманий окупантами у м. Євпаторія за нібито публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності на півострові".