Украинская правда
Украинская правда

Затримані у Білорусі «вагнерівці» дали свідчення

Білоруські слідчі заявили, що з 33 затриманих бойовиків "Вагнера" 30 вже дали свідчення, але їх пояснення непослідовні і суперечливі.
Подробнее о событии
УНИАН
Апостроф
Украинская правда
Интерфакс-Украина
5 канал (Україна)
Espreso TV
Подробности.ua
Радiо Свобода

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу "Північний потік 2" – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання.

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.

Трамп хоче отримати вакцину від коронавірусу до виборів президента США

Розробники вакцини від коронавірусу COVID-19 вважають, що в процес найближчим часом втрутиться політика, оскільки нинішній президент США Дональд Трамп хоче отримати вакцину до виборів, які заплановані на 3 листопада.

Система соцстрахування дотована з держбюджету майже на 40% – депутатка

Народний депутат також нагадала, що законопроєкт №2275 "Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування" не був ухвалений парламентом, однак буде внесено інший, який передбачає модернізацію системи соцстрахування.

Напад на жінку у поїзді «Маріуполь-Київ»: Співробітників УЗ звільнять

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді №84 сполученням "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати.