Украинская правда
Украинская правда

Затримані у Білорусі «вагнерівці» дали свідчення

Білоруські слідчі заявили, що з 33 затриманих бойовиків "Вагнера" 30 вже дали свідчення, але їх пояснення непослідовні і суперечливі.
Подробнее о событии
Подробности.ua
Апостроф
Espreso TV
Интерфакс-Украина
5 канал (Україна)
Украинская правда
УНИАН
Радiо Свобода

Система соцстрахування дотована з держбюджету майже на 40% – депутатка

Народний депутат також нагадала, що законопроєкт №2275 "Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування" не був ухвалений парламентом, однак буде внесено інший, який передбачає модернізацію системи соцстрахування.

Данія дозволила відновити прокладання «Північного потоку 2»

Маршрут газопроводу проходить поза зоною поховань хімічної зброї на дні Балтійського моря Компанія Nord Stream 2 AG – оператор будівництва газопроводу "Північний потік 2" – може з вівторка, 4 серпня, відновити його прокладання.

Booking.com уволит 25% персонала из-за пандемии коронавируса

Вашингтон, 4 августа 2020, 15:53 — REGNUM Компания из США Booking Holdings, которая является владельцем онлайн-сервиса по бронированию гостиниц Booking.com, намерена сократить 25% персонала последнего из-за снижения доходов в результате пандемии коронавируса.

Офицеры белорусской армии заявили о поддержке Лукашенко

Офицерские собрания вооруженных сил Белоруссии заявили о всемерной поддержке действующего главы государства Александра Лукашенко на президентских выборах, сообщается во вторник на сайте минобороны республики.

У мережі опубліковано нові кадри арешту Джорджа Флойда

У мережі з'явилися ексклюзивні кадри смертельного затримання поліцейськими в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда, загибель якого наприкінці травня призвела до масових протестів проти расизму по всьому світу.

Греція почала стягувати з туристів по 20 євро за медичні послуги

В кінці липня міністерство охорони здоров'я Греції ухвалило, що з цього моменту збір буде стягуватися з усіх іноземних мандрівників, які звертаються в медичні центри, регіональні клініки і амбулаторії лікарень.

Суперечлива відмова від карантину. Економіка Швеції постраждала менше, ніж країни єврозони

У Швеції визнали помилки при боротьбі з пандемією Covid-19 "Економіка Швеції не залишилася неушкодженою, незважаючи на легкі карантинні обмеження, але ми вважаємо, що падіння ВВП у другому кварталі, ймовірно, буде на третину менше від того, що спостерігалося в єврозоні", — заявив експерт Capital Economics Девід Окслі.