1.zt.ua
1.zt.ua

Слугам роздали темники, як коментувати річницю монобільшості – ЗМІ

Депутати партії "Слуга народу" отримали файли з основними тезами до річниці створення монобільшості. Про це повідомляє LB.ua, у розпорядженні якого є документ. "Темники" депутатам підготували заздалегідь – за півтора місяці.
С чего всё началось
LB.ua

Депутати «Слуги народу» отримали рекомендації, як коментувати річницю монобільшості

Депутати партії "Слуга народу" отримали файли з основними тезами до річниці створення монобільшості. Документ є у розпорядженні LB.ua. У документі сказано, що монобільшість "Слуги народу" увійде в історію тим, що на її долю випали найбільші випробування в історії незалежної України.
LB.ua13 июля в 03:07
Подробнее о событии
Aspi News
1.zt.ua
LB.ua
Обозреватель

Глави МЗС країн ЄС домовилися готувати санкції проти білоруської влади

Раніше в п'ятницю міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що глави МЗС країн Євросоюзу не збираються обговорювати на цій відеоконференції введення санкцій проти Білорусі.

ЦВК Білорусі відхилив скарги на невизнання результатів виборів, їх подали всі кандидати, крім Лукашенка

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Нагадаємо, що всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів.

Check Point обнаружила уязвимости в голосовом помощнике Alexa

Компания Check Point Software Technologies обнаружила уязвимости некоторых поддоменов Amazon/Alexa, благодаря которым хакеры могли управлять учетной записью пользователей, получать доступ к их голосовой истории и личным данным.

Медикам Дніпра передано чергові висококласні апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передали лікарям двох міських лікарень Дніпра — № 16 і № 9 — сучасні апарати штучної вентиляції легенів Устаткування допоможе рятувати життя важких пацієнтів з коронавірусом.