Ученые создали прототип лекарства из яда скорпиона

Группа ученых, в которой работали российские специалисты, создала из яда скорпиона прототип для лекарств будущего, способные не допускать развития страшных заболеваний.

Пограничники Беларуси не пустили в страну провокаторов из Латвии

Пограничники обратили внимание на двух подозрительных граждан Латвии спортивного телосложения, как оказалось, 1975 и 1993 годов рождения, в среду во время оформления прибывших пассажиров рейса Лондон-Минск.

Совладелец «Уралхима» предложил создать комитет спасения Белоруссии

Основной владелец "Уралхима" и "Уралкалия" Дмитрий Мазепин, бывший заместитель Российского фонда федерального имущества (РФФИ), замешанного в приватизационных скандалах в 1990-х годах, выступил с заявлением о необходимости создать Комитет национального спасения Белоруссии.

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Джон Ледженд и Крисси Тейген готовятся к рождению третьего ребенка

В атмосферном клипе Джон Ледженд и Крисси Тейген наслаждаются компанией друг друга в романтичных локациях, и на финальных кадрах 34-летняя модель нежно поглаживает свой живот, намекая на третью беременность.

Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Организатору и 11 участникам террористического сообщества предъявлено обвинение по делу об убийстве главы Центра противодействия экстремизму (ЦПЭ) по Ингушетии Ибрагима Эльджаркиева.

Російський диригент відмовився від ордену Лукашенка, але не гидував нагородою Путіна

Любов до Путіна і виступи в анексованому Криму Попри висловлену позицію щодо подій в Білорусі, сам Співаков не гребує виступами на замовлення Кремля й нещодавно отримав з рук Володимира Путіна нагороду за видатний вклад у культуру Росії.

Влада Афганістану звільнила 80 засуджених талібів із 400

"Уряд Ісламської Республіки Афганістан учора звільнив 80 засуджених талібів із 400, яких лойя-джирга (всеафганська рада старійшин - ІФ) постановила звільнити, щоб прискорити зусилля щодо прямих переговорів і загальнонаціонального припинення вогню", - йдеться в повідомленні, опублікованому в Твіттері офісу ради.

Аномальний тендер на ремонт місцевої дороги виграв підрядник, пропозиція якого була вищою на 7 млн грн від конкурентів

Державне підприємство "Хмельницька обласна служба місцевих доріг" 13 серпня уклало договір з ТОВ "СТЛ+М" (Хмельницький район) на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Іванківці-Притулівка загальною вартістю 25,60 млн грн. Про це повідомляється у системі "Прозорро".

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

Неможлива діра. ФБР розкрило подробиці нової атаки російських хакерів на США

В Агентстві національної безпеки (АНБ) і Федеральному бюро розслідувань (ФБР) США попередили про нове шкідливе ПЗ, яке не тільки стосується пристроїв на операційній системі Linux, але і «загрожує національній безпеці».

Богуслаєв знищує «Мотор Січ», Уруський повинен за це відповісти, – заступник голови комітету Ради з фінансів

В'ячеслав Богуслаєв, колишній народний депутат від Партії регіонів та беззмінний "червоний директор", який багато років розпоряджався майном Публічного акціонерного товариства (ПАТ) "Мотор Січі", намагається знищити підприємство.

Кравчук припустив перенесення засідань ТКГ із Білорусі до іншої країни

Якщо протести в Білорусі не дозволить проводити засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, то їх можуть перенести до іншої нейтральної країни Про це голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі Українського радіо.