ZIK
ZIK

SpaceX вивела на орбіту ще 57 інтернет-супутників Starlink. Відео

Крім супутників, ракета Falcon 9 повинна була вивести на орбіту два малих космічних апарати дистанційного зондування Землі Global-5 і 6 американської компанії BlackSky. Вони призначені для здійснення мультиспектральної зйомки Землі в оптичному діапазоні з роздільною здатністю близько одного метра.
Подробнее о событии
Интерфакс-Украина
Высокий Вал (Чернигов)
Газета.ua
Подробности.ua
Finance.ua
112.ua
Ракурс

Суд у Росії збільшив до 13 років термін ув’язнення історика Юрія Дмитрієва

Верховний суд Карелії 29 вересня збільшив термін ув’язнення в колонії для історика, керівника карельського відділення товариства «Меморіал» Юрія Дмитрієва з трьох з половиною до 13 років, передає кореспондент Радіо Свобода.

Над какими дальневосточными проектами работают Россия и Китай

Заместитель председателя правительства РФ - полномочный представитель президента РФ в ДФО Юрий Трутнев и заместитель премьера Госсовета КНР Ху Чуньхуа провели в формате видеоконференцсвязи третье заседание Российско-Китайской комиссии по сотрудничеству и развитию Дальнего Востока и Байкальского региона Российской Федерации и Северо-Востока Китайской Народной Республики.

Нагірний Карабах. РФ виступила проти заяв про військову підтримку однієї зі сторін

У Кремлі на питання, чи планує Росія надати військову підтримку Вірменії у конфлікті з Азербайджаном, відповіли, що виступають проти заяв про військову підтримку однієї зі сторін і за якнайшвидше припинення бойових дій.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Василь Німченко: Президент і його команда бояться, що КСУ визнає неконституційним закон про відкриття ринку землі, тому вдалися до саботажу

Запрошення з’явитися до КСУ проігнорували народний депутат, представник Президента України в Конституційному Суді України Веніславський Ф. В. та уповноважений Президента України із земельних питань Лещенко Р. М. Таке ганебне явище ‒ плюндрування конституційної юрисдикції держави ‒ в історії конституційної юстиції України вперше.