Високий Замок
Високий Замок

Справа Шеремета: Антоненко подав заяву до ЄСПЛ проти України

Європейський суд з прав людини прийняв заяву підозрюваного у вбивстві українського журналіста Андрія Антоненка проти України Європейський суд з прав людини підтвердив отримання заяви від пана Антоненка проти України від 23 червня 2020 року, про це повідомляє юридична компанія "Сенс Україна", яка захищає інтереси Антоненка.
Подробнее о событии
Високий Замок
Газета.ua
Главком
5 канал (Україна)
TCH.ua
112.ua
Ракурс

Невролог назвал необычные симптомы инсульта

Помимо вышеназванных признаков острого нарушения кровоснабжения головного мозга стоит учитывать: высокое артериальное давление; гипертонический криз; онемение либо покалывания в области щеки, языка, кисти; слабость в кисти; выпадение полей зрения; двоение в глазах; головную боль с рвотой, вращательное головокружение, снижение активности, заторможенность, потерю сознания.

Российские банки могут отказаться от выдачи кредитных карт

В письме на имя главы комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолия Аксакова начальник правового управления АБР Сергей Клименко напомнил, что законопроект, направленный на защиту интересов заемщиков, предусматривает запрет банкам обуславливать выдачу ссуды (например, покупкой клиентом страховки и дополнительных услуг).

США вывели из Европы стратегические бомбардировщики B-52H

Ранее 22 августа на авиационную базу Фэрфорд в Великобритании с континентальной части Соединенных Штатов были переброшены 6 стратегических бомбардировщиков B-52H, которые способны нести ядерное вооружение.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Стан курсанта, який вижив під час катастрофи Ан-26, середньої тяжкості

Курсант Харківського університету Повітряних сил 20-річний В’ячеслав Золочевський, який став єдиним, хто вижив у катастрофі літака Ан-26, перебуває при свідомості у стані середньої тяжкості.

Любовний гороскоп на тиждень: астрологи дали поради для всіх знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що останні дні вересня і початок жовтня принесуть знакам Зодіаку кардинальні зміни в особистому житті: Тільці будуть насолоджуватися гармонією у стосунках з коханими, а Водоліям краще буде стримувати свої емоції, щоб потім не шкодувати про розрив.

Дортікос про поразку з Бріедісом

Екс-чемпіон світу Юніер Дортікос (24-2, 22 КО) прокоментував поразку від чемпіона світу IBF в першій важкій вазі Маіріса Бріедіса (27-1, 19 КО) в фіналі WBSS."Я хотів би ще раз подякувати WBSS за цю можливість.