Интерфакс-Украина
Интерфакс-Украина

Суд розпочне розгляд справи актора Єфремова по суті

Пресненський суд Москви приступить до розгляду по суті кримінальної справи стосовно актора Михайла Єфремова. Судове засідання призначено на 10:00. Згідно з рішенням суду, справа Єфремова буде слухатися в щоденному режимі.

Путин заявил, что борьба с коронавирусом в России еще не окончена

Москва, 28 сентября 2020, 19:40 — REGNUM Борьба с коронавирусом в России еще продолжается, гражданам необходимо соблюдать меры безопасности, заявил 28 сентября президент России Владимир Путин на заседании президиума Госсовета.
Путин заявил, что борьба с коронавирусом в России еще не окончена

Путин заявил о подлинно союзнических отношениях с Белоруссией

"Руководство России и Белоруссии заинтересовано в том, чтобы придать дополнительный импульс развитию межрегиональных связей, которые являются одним из важнейших компонентов по-настоящему братских, добрососедских, подлинно союзнических отношений России и Белоруссии, отношений, построенных на принципах равноправия и учета интересов друг друга", - подчеркнул президент.

SpaceX перенесла запуск четвертого супутника американських ВПС

SpaceX перенесла запуск четвертого супутника американських ВПС29.09.2020 12:33 Компанія SpaceX Ілона Маска через погані погодні умови перенесла на середу запуск на орбіту ракету-носія Falcon 9 із четвертим супутником системи глобального позиціонування третього покоління GPS III Space Vehicle 04, чиїм оператором є ВПС США.

Ситуація у Карабасі: ЗС Вірменії планують застосувати ударні системи більшої дальності

У свою чергу в Єревані поінформували про наступ ЗС Азербайджану в напрямку Нагірного Карабаху і обстрілі населених пунктів невизнаної республіки, включаючи її адміністративний центр Степанакерт.

На Украине потребовали от Запада вернуть выведенные из страны $13 млрд

Как сообщал Ruposters, ранее верховный представитель Евросоюза по иностранным делам и политике безопасности Жозеп Боррель заявил, что Украина должна научиться даже в сложный период реформ полагаться прежде всего на собственные силы.

КС России принял первый запрос о законности самоизоляции в Подмосковье

Конституционный суд (КС) России 28 сентября одобрил рассмотрение запроса Протвинского городского суда Московской области по делу о законности ограничений, введённых в регионе в рамках борьбы с коронавирусом, свидетельствуют материалы суда.

Україна змінила правила в’їзду іноземців на період дії карантину

У ДПС зазначили, що без наявності поліса страхування іноземцям забороняється перетин контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях, а також в окупований Крим.

Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

"Міненерго і уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року залишиться незмінною", - повідомляється на Facebook-сторінці Міненерго.

Дослідження: спостереження за милими тваринами знижує стрес на 50%

Під час перегляду милих відео з квокками вчені спостерігали за показниками артеріального тиску і серцевих скорочень — зазначається, що обидва показники впали у всієї групи з максимальним показником 24,4%.