Суд в Ужгороді відмовив поліцейській у поновленні на посаді

Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив повністю у задоволенні адміністративного позову до Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про визнання протиправними дій, скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.

Интересное

Прыжок с Нового моста и усиление карантина: ТОП-5 новостей недели в Днепре

Суицид или забава: в Днепре 20-летняя девушка спрыгнула с Нового моста В Днепре молодая девушка прыгнула с Нового моста недалеко от ресторана «1000 и 1 ночь», после чего самостоятельно выбралась на берег.

Вісім найкращих стартапів України їдуть на найбільшу у світі виставку електроніки CES: хто вони і що розробляють

Кожен з восьми переможців отримав від УФС інноваційний ваучер: грант на 4 тис дол, який можна використати на оплату участі в міжнародних заходах за межами України.

В Дубае завершила свою работу Ближневосточная академия классической музыки

23 сентября 2021 года завершила свою работу Ближневосточная академия классической музыки — образовательный проект Европейского фонда поддержки культуры — проходила в Дубае параллельно фестивалем InClassica с 4 по 23 сентября.

В Запорожье легенда эстрады приготовила публике сюрприз — фото

В рамках концертного тура по Украине в Запорожье выступила Любовь Успенская Большой сольный концерт легенды эстрады прошел во Дворце спорта «Юность» и собрал достаточно много почитателей Любови Успенской.