Украинская правда
Украинская правда

Судновласник Delfi хотів через суд заборонити його евакуацію – Криклій

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що судновласник танкера Delfi намагався через суд перешкодити евакуації судна.
С чего всё началось
Об этом написал министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий в Фейсбуке
в субботу, отметив, что с деятельностью этого судовладельца пора уже познакомиться правоохранителям и выяснить цель его действий, сообщает Укринформ.
Подробнее о событии
TCH.ua
Обозреватель
День (Украина)
Украинская правда
Новое Время (НВ)
УНИАН
Радiо Свобода

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Відомі артисти російської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.

Китайські додатки WeChat та TikTok тепер поза законом у США

З 20 вересня 2020 року будуть заборонені такі операції: Будь-яке надання послуги з розповсюдження або обслуговування мобільних додатків WeChat або TikTok , коду або оновлень програм через Інтернет-магазин мобільних додатків у США.

Госдума может в 10 раз повысить штрафы за разглашение тайны

Предлагается увеличить административные штрафы за разглашение такой информации до 10 тыс. рублей для граждан (сейчас они составляют от 500 до 1 тыс. рублей) и до 50 тыс. рублей для должностных лиц (сейчас — от 4 тыс. до 5 тыс. рублей).

Число перехватов иностранных самолетов над Черным морем выросло на 21%

В Генштабе ВС РФ сообщили, что в текущем году российские истребители совершают в среднем на 21% больше вылетов над Черным морем для перехвата и сопровождения иностранных военных самолетов по сравнению с прошлым годом.

Загибель Качинського: Польща зажадала арешту російських диспетчерів

Перша слідча група при Державній прокуратурі Польщі подала в районний суд Мокотува (Варшава) клопотання про тимчасовий арешт трьох диспетчерів, які чергували в аеропорту Смоленськ-Північний у день аварії польського урядового літака 10 квітня 2010 року.

Кличка затвердили кандидатом у мери Києва від «УДАРу»

На зборах Київської місцевої організації політичної партії "УДАР" нинішнього мера Києва Віталія Кличка затвердили кандидатом на посаду міського голови від партії "УДАР" на місцевих виборах України в 2020 році.

Качинський виключив з своєї партії депутатів, які голосували проти гучного закону про тварин

Голова керівної партії Польщі "Право і справделивість" Ярослав Качинський виключив з партії 14 депутатів, які голосували протии скандального законопроєкту про захист тварин.