ТК Звезда
ТК Звезда

Вице-президент Telegram сравнил Google и Apple с Золотой Ордой

Компании Google и Apple в современном мире выполняют роль своеобразной Золотой Орды, поскольку все другие крупные IT-компании вынуждены им «платить дань». Об этом заявил вице-президент Telegram Илья Перекопский.

Президенти Польщі та країн Балтії висунули вимоги Лукашенку

Президенти Литви, Латвії, Естонії та Польщі спільною заявою запропонували посередництво у врегулюванні ситуації в Білорусі і висунули вимоги президентові республіки Олександру Лукашенку.

Голова МЗС Білорусі: ми готові до об’єктивного діалогу з усіх питань, пов’язаних з розвитком подій в країні

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей провів телефонну розмову з членом Федеральної ради, головою Федерального департаменту закордонних справ Швейцарської Конфедерації Іньяціо Касісом.

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Совладелец «Уралхима» предложил создать комитет спасения Белоруссии

Что касается российских властей, то их Мазепин призвал участвовать в процессе урегулирования конфликтов в Белоруссии, «чтобы Союзное государство братских народов не было разрушено в пылу непримиримой бессмысленной борьбы».

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Организатору и 11 участникам террористического сообщества предъявлено обвинение по делу об убийстве главы Центра противодействия экстремизму (ЦПЭ) по Ингушетии Ибрагима Эльджаркиева.

Російський диригент відмовився від ордену Лукашенка, але не гидував нагородою Путіна

Любов до Путіна і виступи в анексованому Криму Попри висловлену позицію щодо подій в Білорусі, сам Співаков не гребує виступами на замовлення Кремля й нещодавно отримав з рук Володимира Путіна нагороду за видатний вклад у культуру Росії.

Олександр Ягольник: Гітарний нюанс японського року з присмаком Муракамі

Якщо когось збентежить поєднання Муракамі й рок-н-роллу, нагадаю про величезну колекція грамплатівок, яку має Харукі Муракамі, і що в свої 71 рік іноді письменник навіть пише рецензії на нові альбоми, які його вражають, а коли зранку бігає, то слухає саме рок-н-ролл.

Ізраїль восени почне клінічні випробування вакцини від коронавірусу

Ізраїль восени почне випробування вакцини від COVID-19 на людях Нетаньяху привітав їх з просуванням у розробці вакцини і підготовці до її випробувань на людях, які повинні початися після осінніх свят.