The National Interest: Россия готовит для США «сюрприз» в Крыму

Журналисты издания The National Interest сообщили, что Россия подготовила для США сюрприз в Крыму. Как выяснилось, российская армия располагает мощным оружием для сдерживания противника в Черном море.
Подробнее о событии
Южный Федеральный
Аргументы недели
HotGeo
Военное дело
Piter.tv
Вечерний курьер
Свободная Пресса

МОЗ оновило перелік регіонів, які можуть послабити карантинні заходи

Зеленський дав доручення прем'єр-міністру Денису Шмигалю невідкладно провести комплексну оцінку готовності лікарень для надання допомоги хворим, забезпечити установи всім необхідним обладнанням.

Американські дипломати закликають РФ припинити порушення прав людини кримських татар і залишити територію України

Посольство США в Україні закликало в Міжнародний день корінних народів світу Російську Федерацію припинити порушення прав людини кримських татар і піти з української території.

Родченков заявил о сокрытии положительных допинг-проб на ОИ в Атланте

Григорий Родченков, бывший глава Московской антидопинговой лаборатории, заявил в разговоре с Daily Mail, что во время Олимпиады в Атланте в 1996 году были скрыты «четыре или пять» положительных допинг-проб.

У Києві невідомі обікрали квартиру олімпійської чемпіонки

Невідомий обікрав квартиру Яни Клочкової у Києві Напередодні увечері, 8 серпня до Солом'янського управління поліції в Києві надійшло повідомлення про те, що двері квартири по вулиці Кудряшова, 16/140, що належить Клочковій, відкриті.