Главком
Главком

Тихановська виступила зі зверненням до силовиків: Зупиніть насильство

Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська виступила зі зверненням до силовиків на тлі масових протестів та сутичок в країні. Тихановська попросила міліцію і війська пам'ятати про те, що вони частина народу.
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Главком
Обозреватель
Показать все источники

Путин выступил за необходимые меры защиты от коронавируса

"Наша с вами святая обязанность, профессионального сообщества, руководителей всех уровней власти и управления, очень аккуратно, тактично, но терпеливо и настойчиво объяснять людям реалии складывающейся обстановки и предлагать необременительные, но абсолютно необходимые меры и средства защиты", - цитирует Путина телеканал RT.

Білоруський держканал поширив фейк про висунення Лукашенка на Нобелівську премію миру

Фото: Скриншот с Telegram-канала ОНТ У підсумку з’ясувалося, що інформація про висунення Лукашенка на премію миру була взята держканалом з сайту сатиричних новин Панорама.

У Харкові завтра прощатимуться із загиблими в авіакатастрофі АН-26

Нагадаємо, 25 вересня близько 20:50 год у Харківській області поблизу 530 кілометру траси Київ-Харків, за 2 км від військового аеропорту, поруч із дорогою коли заходив на посадку впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся.

Иркутский депутат Левченко не признал вину в мошенничестве

Другим фигурантом дела является директор ООО "Звезда" Олег Хамуляк, ему и Левченко вменяется хищение более чем 185 миллионов рублей у Фонда капитального ремонта многоквартирных домов Иркутской области.

Тищенко став членом парламентської законодавчої групи з Донбасу

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко увійшов до створеної парламентської групи щодо законодавчих змін для врегулювання війни на Донбасі, заявив нардеп під час брифінгу у КВЦ "Парковий" в Києві.

В України з’явилися нові серйозні проблеми на міжнародній арені

В.о. очільника ДФС Сергій Солодченко озвучив команді глави держави Володимира Зеленського та усім українським громадянам важливе попередження - за його словами, попри всі домовленості з Міжнродним валютним фондом, Україна не встигне ліквідувати Державну фіскальну службу (ДФС) до кінця поточного року.