Не удалось отобразить сюжет
Вы можете поискать похожие сюжеты или почитать о других событиях.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Росія: під час пікетів на підтримку Світлани Прокоп’євої затримали журналістів

У російській столиці Москві поліція затримала учасників пікетів біля будівлі ФСБ на Луб’янці на підтримку журналістки Світлани Прокоп’євої, якій загрожує ув’язнення і заборона займатися професійною діяльністю.
Реклама
Реклама

У Фиалы обострился новый комплекс

Dragon Capital в конкуренции с "Укрэксимбанком" за 115 млн грн выкупил складской комплекс, заложенный в ипотеке самого же банка по кредитам под 1 млрд грн. В конце июня Dragon Capital Томаша Фиалы заявила о завершении сделки по приобретению логистического комплекса "Фалби" общей площадью 13,800 кв. м под Киевом в селе Святопетровское.

Бизнесмен Зотов из «списка Титова» освобожден из-под стражи

Мера пресечения члену "списка Титова", экс-руководителю компании "Трансфин-М" Дмитрию Зотову, который обвиняется в мошенничестве, была изменена в связи с выявленными прокурорами нарушениями уголовно-процессуального кодекса, бизнесмен освобожден из-под стражи, сообщила "Интерфаксу" представитель Московской межрегиональной транспортной прокуратуры Екатерина Короткова.
Реклама
Реклама

Horizon Zero Dawn виходить на ПК: таємниці втрачених цивілізацій та велетенські сталеві монстри

Як людина, що провела десяткі часів у цій чудовій грі та подорожував з Елой через весь світ, автор з великим нетерпінням очікує можливості, аби пуститися у повторну подорож небезпечним світом сталевих монстрів та загубленої цивілізації.

Найбагатша людина Індії запустила конкурента Zoom

Сервіс наразі є абсолютно безкоштовним, без жодних платних тарифів Індійська Reliance Jio Platforms за підтримки Мукеша Амбані, найбагатшої людини в Індії, офіційно запустила JioMeet, сервіс відео конференцій, який дуже схожий на Zoom.
Реклама

Швеція засудила голосування за поправки до Конституції РФ в окупованому Криму

Посол Швеції засудив Росію за проведення так званого "голосування" щодо поправок до Конституції РФ на тимчасово окупованій території України Читайте також: "Обнулення" з 4 липня.
Реклама
Реклама
Реклама