Не удалось отобразить сюжет
Вы можете поискать похожие сюжеты или почитать о других событиях.

У Мінську силовики під час протестів сильно побили російського журналіста з «Медузи», зв’язок з ним відсутній

Зазначається, що журналісти зателефонували до редакції з автозаку і розповіли, що не отримали серйозних травм, але міліціонери "дуже побили Максима Солопова з Медузи".

Лукашенко наступного дня після президентських виборів покинув Мінськ

Відомо, що президент Білорусі відправився в робочу поїздку в Пуховічський район (Мінська область) та ознайомиться з перебігом реалізації інвестиційного проєкту з організації високотехнологічного агропромислового виробництва повного циклу.

Германия находится в контакте с фирмами, которым США угрожают из-за «Северного потока - 2»

Кабинет министров ФРГ поддерживает контакты с фирмами, которым США пригрозили санкциями из-за строительства газопровода "Северный поток - 2". Об этом заявил в понедельник официальный представитель германского правительства Штеффен Зайберт.

Глава Єврокомісії поставила під сумнів офіційні результати виборів у Білорусі

Глава Європейської Комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн засудила силові дії стосовно протестувальників у Білорусі та закликала оприлюднити точні результати президентських виборів.

Стоимость ремонта моста через Ходжибейский лиман подскочила на 70 млн

Мариупольская компания "Маст-Буд", выполняющая в Одеской области ремонт моста через Хаджибейский лиман на трассе Киев-Одесса, подняла стоимость работ еще на 70 млн грн. Об этом свидетельствуют данные сайта госзакупок Prozorro.

У Раді хочуть зареєструвати постанову про невизнання президентських виборів у Білорусі

Як повідомляли Українськi Новини, за попередніми даними Центральної виборчої комісії Білорусі, діючий Президент Олександр Лукашенко отримав 80,23% голосів на виборах глави держави.

Путин лишил каракулевых шапок высших офицеров и полковников ВС России

Как следует из документа, размещенного на официальном портале правовой информации, президент России Владимир Путин подписал указ, которым отменил ношение каракулевых шапок высшими офицерами Вооруженных сил, а также офицерами в звании полковника.

У Росії фармкомпанії виступили проти реєстрації вакцини від COVID-19

У Росії фармкомпанії закликали МОЗ відкласти реєстрацію вакцини від COVID-19 Через це автори звернення закликали МОЗ РФ "не форсувати розроблення" препарату, оскільки в світі нараховується 26 вакцин-кандидатів, до того ж шість із них тестують за участю тисяч і десятків тисяч осіб.

Шкарлета знову викрили у плагіаті: наукова праця очільника МОН містить майже 90% збігів

Шкарлета знову запідозрили в плагіаті наукових праць Науковці, які робили аналіз статті чиновника, виявили збіги тексту з декількома джерелами й показали це в порівняльній таблиці.

Керівник Держсервісслужби Башкіров пояснив, як забудовники зможуть отримати дозвіл після ліквідації ДАБІ

Зокрема, на зустрічі обговорювалися необхідні для реформи законодавчі зміни, а глава Державної сервісної служби містобудування Олексій Башкіров запевнив, що після ліквідації ГАСИ для представників будівельної галузі отримання дозволів спроститься, а сам процес зміниться.