Znaj.uaZnaj.ua

Toyota Camry перетворили на «швейцарський сир», авто просто не впізнати

Наступне фото було розміщене на Reddit і показує, як власник цього автомобіля перетворив його в автомобіль, більше схожий на шматок швейцарського сиру. Судячи по фото це Toyota Camry середини 1990-х (XV10).
Реклама

Ультиматумів не ставили, процес не буксували: Кремль про переговори у Берліні

"Ніхто ніякі ультиматуми не ставив, але те, що давним-давно ця робота повинна була бути проведена, і давним-давно Україна мала виконати взяті раніше неодноразово на себе зобов'язання, – це очевидний факт, який навряд чи хтось зможе заперечити", – заявив Пєсков.
Реклама

Проблемы со сном у младенцев могут сигнализировать о психических расстройствах в подростковом возрасте

Ученые подтвердили, что у детей, которые постоянно просыпались в течение ночи и имели нерегулярный сон, возникали психотические переживания в подростковом возрасте.
Реклама

Пандемія: іноземним студентам доведеться покинути США, якщо їх навчання переведуть в онлайн

Іноземні студенти, які навчаються у США, повинні будуть покинути країну, якщо восени усі заняття в їхніх навчальних закладах в майбутньому семестрі в зв’язку з пандемією будуть проходити в режимі онлайн.
Реклама

ДМК в июне сократил производство металлопродукции на 2,3%

Днепровский металлургический комбинат по итогам июня 2020 года выпустил 237 765 тонн товарной металлопродукции, информирует планово-экономическое управление комбината По сравнению с соответствующим периодом прошлого года фактическое производство металлопродукции сократилось на 2,3%, или 5 626 тонн.

У Франції сформували новий уряд: п’ятеро міністрів зберегли свої пости

Як повідомляє France24, п’ятеро міністрів зберегли свої крісла — це міністр економіки і фінансів Брюно Ле Мер, міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан, міністр охорони здоров’я Олів'є Веран, міністр освіти Жан-Мішель Бланкер, міністр збройних сил Флоранс Парлі.
Реклама

Суд арестовал замглавы минобрнауки РФ по делу о хищении 50 млн рублей

«Суд постановил удовлетворить ходатайство следствия и избрать Лукашевич меру пресечения в виде заключения под стражу на срок до 16 августа», — цитирует ТАСС решение судьи Марины Сизинцевой.
Реклама
Реклама

Samsung обещает ходовые смартфоны Galaxy M без наценки за

На фоне все возрастающей конкуренции со стороны китайских производителей смартфонов, Samsung пришлось поумерить свой аппетит, и она запросила вполне вменяемые ценники за устройства серии Galaxy M. Представители серии Galaxy M будут стоить адекватно Все это добавило привлекательности смартфонам и их охотно раскупали, особенно в Индии.
Реклама

Губернатор Нью-Йорка заявив, що через Трампа американці не носять маски

Як у розпал пандемії президент США де-факто оголосив війну губернатору Нью-Йорка — аналіз Івана Яковини За словами Куомо, через висловлювання глави Білого дому жителі США "не носять маски, не дотримуються дистанції, не поводяться обережно".

Російський регулятор оцінив збиток від розливу палива в Норильську в рекордні $2 млрд

"Норнікелю" запропоновано сплатити збитки добровільно Російська Федеральна служба з нагляду у сфері природокористування (" Росприроднадзор") оцінила суму екологічного збитку від розливу палива на ТЕЦ-3 "Норильського нікелю" майже в 147,78 млрд рублів – близько $2 млрд.
Реклама
Реклама
Реклама

Спека і харчування: дієтолог розповіла, скільки фруктів на день можна їсти

Яке харчування вибирати на відпочинку і скільки чого можна з'їсти для максимальної користі Як правильно харчуватися під час літнього відпочинку, розповіла дієтологиня Інна Арт в ефірі каналу "Україна 24".

Китай повідомив ООН про приєднання до договору про торгівлю зброєю - «у відповідь на політику США»

Постійний представник Китаю при ООН Чжан Цзюнь передав генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу Документ про приєднання КНР до Міжнародного договору про торгівлю зброєю (МДТО).
Реклама