Главком
Главком

Трамп каже, що не пропонував помістити свій барельєф на гору Рашмор

Президент США Дональд Трамп заявив, що ніколи не пропонував, щоб його барельєф був доданий на гору Рашмор, де зображені чотири президенти США. Про це Трамп написав у Twitter.

Титаник мог затонуть из-за резких вспышек на Солнце

Затопление знаменитого Титаника представляет собой одно из наиболее знаковых событий прошлого века и в то же время одно из наиболее загадочных, поскольку до сих пор многие исследователи и историки ломают голову, пытаясь восстановить полный ход событий на корабле и вне его в тот злополучный день.

Власника польського банку звинувачують в обмані клієнтів, прокуратура готує його арешт

Idea Bank вводив клієнтів в оману, продаючи їм облігації, випущені колекторською компанією GetBack Прокуратура Польщі звинуватила власника банку Idea Bank і мільярдера Лєшека Чарнецького в обмані клієнтів банку, що спричинило значні збитки для фінустанови, заявив в понеділок міністр юстиції Польщі Збігнев Зьобро, передає Reuters.

Немецкие юристы: Германия не может расследовать инцидент с Навальным

Немецкое издание Suddeutsche Zeitung сообщает со ссылкой на источники в следственных кругах, что Германия не может начать уголовное расследование произошедшего с Алексеем Навальным и предъявить какие-либо обвинения, поскольку инцидент произошел не на территории ФРГ.

Лавров обратился к ООН из-за попыток ослабить контроль вооружений

MFA Russia / via Globallookpress.com Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров в видеообращении на мероприятии высокого уровня Генассамблеи ООН по случаю 75-летия Всемирной организации от лица государств - членов ОДКБ заявил о необходимости поставить преграду для попыток ослабить систему контроля над вооружениями.

У МВС Білорусі стверджують, що злиті особисті дані силовиків не були секретними і вже застаріли

Наступного дня NEXTA опублікував дані понад 70 силовиків з Вітебська, пояснивши, що вони «поводилися дуже погано і за час мирних протестів покалічили дуже багато людей».

Український ЗАЗ почав збирати Renault Arkana з московських комплектів (+ФОТО)

"Серійне виробництво Renault Arkana для українського ринку налагоджено на ЗАЗ в Запоріжжі з машинокомплектів, що поставляються з московського заводу групи Renault", - сказано в повідомленні на сайті Renault Ukraine.У повідомленні підкреслюється, що весь технологічний процес проходить з урахуванням всіх стандартів і вимог до виробництва.

Білорусь повинна припинити масові порушення прав людини — єврокомісар

Єврокомісар наголосила, що правозахисники і показання свідків говорять про те, що співробітники білоруських правоохоронних органів систематично і навмисно піддавали сотні людей жорстокому поводженню під час арештів і затримань, деякі випадки можна прирівняти до тортур.