Президент США Дональд Трамп заявив, що ніколи не пропонував, щоб його барельєф був доданий на гору Рашмор, де зображені чотири президенти США. Про це Трамп написав у Twitter.

Днем 27 сентября в Калининградской области случилось серьезное дорожно-транспортное происшествие с участием пассажирского автобуса и грузовика, в результате которого, по последним данным, погибли семь человек, еще семеро получили травмы различной степени тяжести.

Азербайджан повідомив про загибель родини з 5 осіб унаслідок бойових дій в Нагорному Карабаху

Азербайджан відкрив кримінальне провадження за фактом загибелі п'яти членів однієї родини внаслідок артилерійського обстрілу з боку збройних сил Вірменії під час загострення конфлікту в Нагірному Карабаху.

FIA отменила штрафные баллы Хэмилтона за нарушения на Гран-при России

Международная автомобильная федерация (FIA) сняла с пилота "Мерседеса" Льюиса Хэмилтона штрафные баллы, начисленные за нарушения на этапе чемпионата "Формулы-1" Гран-при России, сообщает журналист Би-би-си Эндрю Бенсон в Twitter.

Заступник голови виборчої комісії розповіла про грубі порушення глави виборчкому при відмові ОПЗЖ в реєстрації в Миколаєві

Голова міської територіальної виборчої комісії в Миколаєві Тетяна Павлова допустила грубі порушення регламенту, не давши ознайомитися з реєстраційними документами кандидатів на місцевих виборах іншим членам комісії.

Суарес оформив дубль і віддав гольовий пас в дебютному матчі за «Атлетіко»

На 85-й хвилині уругваєць забив дебютний гол за "матрацників", а перед фінальним свистком оформив дубль.У підсумку команда Дієго Сімеоне перемогла у своєму стартовом матчі поточного сезону з рахунком 6:1. Могли мадридці забити й більше, але Сауль у першому таймі не реалізував пенальті.