112.ua
112.ua

Трамп уперше публічно використав медичну маску

Президент США Дональд Трамп уперше з початку пандемії коронавірусу з'явився на публіці в медичній масці. Про це повідомляє BBC.Трамп надів її під час відвідування госпіталю імені Волтера Ріда в передмісті Вашингтона, в якому лікуються, зокрема, військовики, які зазнали поранень у зоні бойових дій.
С чего всё началось
РИА Новости

Трамп впервые за время пандемии коронавируса появился в маске

Президент США Дональд Трамп впервые за время пандемии коронавируса публично появился в медицинской маске. Глава государства в субботу посещал госпиталь Walter Reed в пригороде Вашингтона, где проходят лечение в том числе военнослужащие, получившие ранения в зоне боевых действий.
РИА Новости11 июля в 19:00
Подробнее о событии
ZIK
112.ua
Показать все источники

Шанси Трампа на виборах оцінив професор, який передбачив перемогу п’яти президентів

Професор Американського університету у Вашингтоні Аллан Ліхтман, який передбачив перемогу на виборах п’яти американських президентів, заявив, що Трамп втратить Білий дім після президентських виборів.

Трамп спростував інформацію ЗМІ про те, що хоче помістити свій барельєф на гору Рашмор

Раніше телеканал CNN повідомив, що помічники глави Білого дому зверталися до губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем щодо додавання на гору Рашмор барельєфа Дональда Трампа.

Производитель рассказал, сколько кофе в год пьет средний россиянин

Среднестатистический россиянин потребляет 500 граммов натурального кофе в год, в то время как в Финляндии, мировом лидере по потреблению напитка, этот показатель равен 11 килограммам, заявил в интервью РИА Новости директор по маркетингу в РФ одного из крупнейших производителей кофе — финской Paulig — Александр Копытов.

Італійські вчені навчилися «стирати» неприємні спогади

Ідея видаляти неприємні спогади у вчених з'явилася завдяки вивченню реконсолідації пам'яті – процесу, за якого мозок відтворює спогади про події, що зберігаються в довготривалій пам'яті, та зміцнює їх.