«Коммерсантъ» сообщил о негласном визите Трутнева в Хабаровский край

В Хабаровский край с негласным визитом прибыл заместитель председателя правительства и полпред президента в Дальневосточном федеральном округе Юрий Трутнев. Об этом сообщает «Коммерсантъ» со ссылкой на источники.
С чего всё началось
Коммерсантъ

Юрий Трутнев прибыл в протестующий Хабаровский край

Полпред прибыл в воскресенье и, по данным источника, в момент завершения очередной акции жителей города у Белого дома находился в Доме приемов. С протестующими он не встречался. Там господин Трутнев встречался с руководством силовых структур.
Коммерсантъ12 июля в 21:15

У Хабаровську розпочалася чергова масштабна протестна акція

Жителі Хабаровська знову вийшли на не погоджений з владою мітинг на підтримку колишнього очільника краю Сергія Фургала, обвинуваченого в організації вбивств бізнесменів, повідомив місцевий портал dvhab.ru, передає УНН.

Священика ПЦУ висадили з автобуса через зауваження про російську музику

Священика ПЦУ вигнали з автобуса за зауваження про російській музиці. фото pravda.if.ua "Ніколи не міг би подумати, що за зауваження водію про те, що в бусі грає російська попса, мене вигнали з автобуса", – написав він.

Безпалько рассказал, когда Запад всерьез будет давить на Лукашенко

Если бы Запад ввел жесткие санкции в отношении режима Лукашенко, считает политолог, это воодушевило бы протестующих, но пока жестких мер экономического и торгового характера против Минска не прослеживается.

Глава ЦВК Білорусі підтвердила, що Тихановська записувала відео у її кабінеті

Глава ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина підтвердила, що кандидатка в президенти країни Світлана Тихановська записувала відео, де закликала людей не виходити на протести, в її кабінеті і в присутності "двох високопоставлених правоохоронців".

Євросоюз не визнав результати виборів у Білорусі і готовий сприяти діалу влади з опозицією

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Як повідомлялося 14 серпня міністри закордонних справ Євросоюзу погодилися підготувати санкції проти осіб, які відповідальні за насильство на акціях протесту в Білорусі і фальсифікацію виборів.

У США створять групу з військових для вивчення НЛО

У Сполучених Штатах Америки військове відомство формує групу для розслідування і вивчення феномена невизначених літальних об'єктів (НЛО), з якими протягом останніх років стикалися льотчики повітряних сил.

Тітушко позбувся посади віцепрезидента Української федерації змішаних єдиноборств у Київській області відразу після призначення

Як повідомляє Українська федерація змішаних бойових мистецтв у Facebook спортсмен не має ніякого відношення до організації, а короткострокове призначення було зроблено на місцевому рівні, і скасовано відразу ж, як це стало відомо керівництву федерації.

Українець збільшив запас ходу електромобіля Nissan Leaf до 650 км

Як пише HEvCars, спочатку Дмитро довів ємність батарей свого Nissan Leaf 2014 року до 44 кВтг, завдяки чому машина стала проїжджати на одному заряді 450 км. Тепер же він збільшив ємність до 62 кВтг і досяг значного показника у 650 км. Nissan Leaf 2014 року зі АКБ на 62 кВтг.