УННУНН

До 1 600 найманців російської ПВК «Вагнер» покинули територію Лівії - ЗМІ

Про нове місце дислокації російських найманців, які брали участь раніше в боях в районі лівійської столиці, поки невідомо, зазначив Кунуна. Сили визнаного ООН Уряду національної згоди (УНЗ) Лівії в останні тижні домоглися значних успіхів в боях з прихильниками Хафтара.
С чего всё началось
Зону боевых действий на западе Ливии покинули более 1,5 тыс. наемников частной военной компании (ЧВК) "Вагнер" Об этом сообщает Anadolu со ссылкой на представителя штаба командования правительственных сил ПНС Ливии, полковника Мухаммеда Кунуну.
Подробнее о событии
Показать все источники
Реклама

У Кабміні сформували стратегію розвитку туризму в Україні

«Стратегічними завданнями є впровадження системи туристської статистики, новий законопроект про туризм, який вже розроблений, вдосконалення системи управління галуззю, діджиталізація, створення реєстру суб'єктів туристичної діяльності», — сказав він.
У Кабміні сформували стратегію розвитку туризму в Україні

У МЗС відповіли на вимогу РФ змінити законодавство для Донбасу

Кулеба зазначив, що розраховує на те, що Росія займе конструктивну позицію щодо Мінських домовленостей і почне з першого і найважливішого правила Мінських угод - повне і всеосяжне припинення вогню.
Реклама
Реклама
Реклама

Доходы РФ от экспорта золота впервые превысили выручку от продажи газа

Во втором квартале текущего года экспорт золота из России впервые был выше экспорта трубопроводного газа, такие данные приводит Федеральная таможенная служба (ФТС) и Банк России (ЦБ), информацию об этом передаёт РБК.
Реклама
Реклама

Статки найбагатшого росіянина Потаніна скоротилися на $3,6 млрд через аварії на «Норнікелі»

За останній місяць на підприємствах зафіксовано щонайменше дві великі аварії Статки глави "Норнікеля" Володимира Потаніна знизилися на $3,6 млрд, свідчать дані рейтингу Forbes Real Time.

АвтоВАЗ отзывает 122 автомобиля Lada Granta

Отечественное предприятие разослало в собственные дилерские центры предписание, в котором рекомендует провести проверку сварного шва кронштейна аккумуляторной площадки на 122 автомобилях Lada Granta, отгруженных в начале июля.

В людському організмі виявили речовини, здатні вбивати клітини раку

В організмі людини виявили природну кислоту, яка може знищувати ракові клітини Про це свідчать результати дослідження науковців із університету штату Вашингтон, опубліковані на порталі Medical Express, передає Укрінформ.
Реклама
Реклама
Реклама

Зеленський виступив за довічне ув’язнення для п’яних водіїв

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані, а в разі смертельної ДТП – аж до довічного ув'язнення.
Реклама

На Донбасі тимчасово відновився пропуск на одному з КПВВ

На КПВВ "Новотроїцьке" почали прибувати громадяни з окупованої території В Донецькій області бойовики відновили пропуск громадян через суміжний контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду з "Новотроїцьким".
Реклама
Реклама
Реклама