Американські сенатори вимагають запровадити санкції проти компанії-розпорядника Nord Stream 2

Хорошо ли подобран заголовок?
Зокрема, сенатори Пет Тумі й Тед Круз заявили, що готові підтримати кандидатів на вищі посади нинішньої адміністрації, в тому числі двох чиновників у сфері національної безпеки, які контролюють санкції та фінансування боротьби з тероризмом, якщо Міністерство фінансів запровадить санкції проти компанії Nord Stream 2 AG.

С чего всё началось

Двое сенаторов-республиканцев угрожают задержать назначения в руководстве министерства финансов США до тех пор, пока администрация президента Джо Байдена не пойдет на введение санкций против Nord Stream 2 AG, оператора проекта "Северный поток - 2". Об этом сообщает The Wall Street Journal
.

Подробнее о событии

Интересное

Кеті Перрі і Орландо Блум на відкритті Музею Кіноакадемії

Це перший настільки великий музей, присвячений історії кіно і впливу Голлівуду на світовий кінематограф (на території Сполучених Штатів).Зрозуміло, відкриття такого знакового місця не могли пропустити імениті зірки, серед яких Кеті Перрі з Орландо Блумом.

Самая длинная пещерная система в мире стала еще больше

Самая длинная известная пещерная система в мире только что установила новый рекорд после того, как геодезисты потратили часы на нанесение на карту дополнительных 13 километров проходов в Национальном парке Мамонтова пещера в Кентукки.