TCH.ua
TCH.ua

Чоловік, який підпалив себе біля міліції в Білорусі, помер у лікарні

В лікарні Мінська помер чоловік, який минулого тижня підпалив себе біля відділення міліції. Постраждалий отримав опіки 84% тіла. Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я Білорусі в Telegram 25 вересня.
Подробнее о событии
TCH.ua
Украинская правда

Помер чоловік, який підпалив себе у Білорусі

Украинская правда25 сентября в 05:03
Новое Время (НВ)
Радiо Свобода
Espreso TV
LB.ua
Апостроф

Вирусолог определил срок стабилизации ситуации с коронавирусом в России

Тяжелая зима Сложная ситуация с эпидемией COVID-19 в регионах России может продолжаться до полугода, считает вирусолог, сотрудник Федерального исследовательского центра фундаментальной и трансляционной медицины, бывший заведующий лабораторией особо опасных инфекций центра "Вектор" Александр Чепурнов.

25 жовтня Україна переходить на зимовий час

У разі прийняття на законодавчому рівні у ЄС рішення про скасування переведення годинників і з метою гармонізації нашого законодавства до ЄС, буде запропоновано Кабінету Міністрів України розглянути можливість відповідних змін у законодавстві України.

В КБР подготовили более 10 инвестиционных проектов для оказания господдержки в 2021 году

Власти Кабардино-Балкарской Республики (КБР) подготовили более десятка инвестиционных проектов для оказания помощи со стороны государства в 2021 году общей стоимостью около 5 млрд рублей.

«Реал» упорався в гостях із «Барселоною»

Починаємо наш онлайн Сьогодні в столиці Каталонії відбудеться одне з головних протистоянь всього футбольного світу - всеіспанське дербі між "Барселоною" і "Реалом" або "Ель-Класіко".

Після виборів COVID-19 в Україні піде вгору, – інфекціоніст

Після місцевих виборів в Україні може спостерігатися додаткове збільшення кількості захворювань на коронавірус, статистика захворюваності напевно збільшиться і через те, що молодша школа працюватиме в офлайн-режимі Про масове використання вакцини проти COVID-19 говорити зарано.