Вірменія звернулася до ЄСПЛ із закликом припинити обстріли цивільних об’єктів в Карабаху

Вірменія звернулася до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з вимогою зобов'язати Азербайджан припинити обстріли цивільних об'єктів на вірменській території і в невизнаній Нагірно-Карабахській республіці.

У свою чергу, в Азербайджані заявили, що Вірменія почала бойові дії, і відзначили, що їх війська приступили до контрнаступальной операції по всій лінії фронту в Нагірному Карабасі.

Державне бюро розслідувань допитало курсанта В'ячеслава Золочевського, який вижив у катастрофі літака Ан-26 на Харківщині Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, повідомляє РБК-Україна.

Близько 200 осіб затримано в Білорусі під час акцій протесту в неділю

Під час несанкціонованих масових заходів в Білорусі в неділю кількість затриманих збільшилася і склала близько 200 чоловік, повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.

В 2021 году тарифы на электроэнергию для граждан РФ вырастут на 5%

Москва, 27 сентября 2020, 08:29 — REGNUM В 2021 году тарифы на электроэнергию для граждан в Российской Федерации вырастут на 5%. Такие данные следуют из подготовленного Министерством экономического развития России прогноза социально-экономического развития страны на 2021 год и на плановый период 2022 и 2023 годов.

На Печерске задержали криминальный дуэт таксиста и упаковщика авиабагажа, серийно обворовывавших киевлян

Вместе с таксистом орудовал еще один вор, который помогал своему коллеге по криминальному цеху следить за окружающей обстановкой, чтобы в случае приближения прохожих подать сигнал, переносить краденное до машины ну и собственно воровать.

Боррель: реформи в Україні сповільнилися після «турборежиму»

Як відомо, Боррель цього тижня перебував з візитом в Україні і, зокрема, нагадав про важливість незалежної роботи антикорупційних органів та уникнення політизації правоохоронних органів.

Блаховіч переміг Рейеса у бою за титул UFC

Напівважковаговик Ян Блаховіч переміг Домініка Рейеса в рамках UFC 253 на "Бійцівському острові" в Абу-Дабі.Вже в другому раунді Рейес пропустив потужний хук в голову, втратив координацію і Блаховіч не забарився з добиванням.

Кротоне — Мілан 0:2

Гості відкрили рахунок вже на 12-й хвилині, коли Джурічіч кинув поміж ніг Салі, вийшов віч-на-віч із голкіпером і пробив у дальній кут воріт.

Суарес оформив дубль і віддав гольовий пас в дебютному матчі за «Атлетіко»

На 85-й хвилині уругваєць забив дебютний гол за "матрацників", а перед фінальним свистком оформив дубль.У підсумку команда Дієго Сімеоне перемогла у своєму стартовом матчі поточного сезону з рахунком 6:1. Могли мадридці забити й більше, але Сауль у першому таймі не реалізував пенальті.