LB.uaLB.ua

Двох поліцейських із Кагарлика затримали за зґвалтування

Внутрішня безпека Національної поліції затримала двох поліцейських із Кагарлика за підозрою в згвалтуванні 26-річної жінки. Про це повідомила пресслужба МВС. Постраждала жінка звернулася в місцеву лікарню в неділю, 24 травня.
Подробнее о событии
Реклама

На Кіровоградщині запустили потужний біогазовий комплекс

Про це повідомив засновник I&U Group Сергій Тарасов на своїй сторінці в мережі Facebook.Він зазначив, що комплекс перероблятиме відходи цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії та після запуску в експлуатацію щорічно виробляти 48 180 МВт «зеленої» електроенергії.
Реклама

Аккаунт ситуационно-кризисного центра МИД в Twitter взломали

Официальный представитель Министерства иностранных дел России Мария Захарова сообщила о взломе официального аккаунта департамента ситуационно-кризисного центра (ДСКЦ) министерства в Twitter, передает издание "Подъем".
Реклама
Реклама

Песков: Путин оперативно подпишет указ о поправках в Конституцию

Президент Владимир Путин оперативно подпишет указ о внесении принятых на голосовании поправок в Конституцию после официального подведения Центризбиркомом итогов, сообщил пресс-секретарь главы государства Дмитрий Песков.
Реклама

Поправки Путіна: ЦВК підбила підсумок, у Кремлі кажуть про «тріумф»

Два близьких до Кремля джерела РБК сказали, що підсумки голосування щодо поправок до Основного закону перевершили очікування Адміністрації президента Путіна: ніхто не думав, що в умовах пандемії, складної економічної ситуації та дачного сезону вони виявляться такими високими.
Реклама

Путин поручил разобраться с арестом фигуранта «списка Титова»

Президент России Владимир Путин поручил генпрокурору России Игорю Краснову разобраться в ситуации с арестом экс-гендиректора компании «Трансфин-М» Дмитрия Зотова, соответствующая резолюция главы государства есть на письме от бизнес-омбудсмена Бориса Титова президенту, сообщает принадлежащее Григорию Березкину РБК со ссылкой на документ.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама