TCH.ua
TCH.ua

У Кремлі прокоментували заяву про «приєднання» ОРДЛО до Росії

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що він не має інфомації стосовно швидкого приєднання окупованих територій Донбасу до Російської Федерації. Однак підтримувати жителів Донбасу Москва продовжить. Про це 6 липня повідомляє "РБК".
С чего всё началось
РБК

Кремль ответил на заявление о скором присоединении ДНР к России

«Что касается каких-то шагов в сторону России, я информацией на этот счет не располагаю», — цитирует Пескова корреспондент РБК. При этом Песков отметил, что предоставление российского гражданства жителям ДНР и ЛНР принималось исходя из «сугубо гуманитарных соображений».
РБК6 июля в 06:53
Подробнее о событии
Aspi News
ZIK
TCH.ua
Espreso TV
Украинская правда
Обозреватель

Голова ЦВК Білорусі назвала «політичною аферою» альтернативний підрахунок голосів

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що платформа «Голос», створена для альтернативного підрахунку голосів на виборах президента, є «політичною аферою» і «злочинним проєктом» і спрямована на «організацію масових заворушень».

СК возбудил уголовное дело по смерти девочки в монастыре на Урале

По факту смерти девочки в Среднеуральском женском монастыре следователями возбуждено уголовное дело, об этом сообщил врач-онколог Виктор Щипицын в обращении на странице в «ВКонтакте» Всеволода Могучева.

Microsoft прекратила тестирование xCloud на iOS

Напомним, Microsoft начала ограниченное тестирование xCloud на iOS в феврале этого года в рамках программы TestFlight, столкнувшись с рядом трудностей из-за специфических правил Apple — в итоге тестирование сервиса на iOS ограничивалось только Halo: The Master Chief Collection и 10 тысячами пользователей.

Коли Росія використає ядерну зброю - несподівана заява команди Путіна

Генштаб збройних сил РФ у новому матеріалі для газети Міноборони країни "Красная звезда" виступив з гучною заявою - там наголосили, що Росія застосує ядерну зброю, якщо по її території буде проведена будь-яка ракетна атака.

Лукашенко запросив генпрокурорів України та Росії до Мінська

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив запросити в країну генпрокурорів України та Росії для розслідування у зв'язку з затриманням під Мінськом найманців приватної військової компанії «Вагнера».

Переданий під час обміну пособник бойовиків повернувся в Україну і збирається брати участь у виборах

Пособник окупантів Едуард Коваленко, який був засуджений на п’ять років за антидержавну діяльність і спробу зриву мобілізації, а в 2019 році - переданий по обміну бойовикам ЛДНР, повернувся в Україну.