Гал-Інфо
Гал-Інфо

У Львові відбудеться фотовиставка «Краєвиди Львівщини»

У фотогалереї Василя Пилип’юка (вул. Стецька, 3а, м. Львів), відбудеться фотовиставка робіт львівських фотохудожників "Краєвиди Львівщини", присвячена особливій події – 90-річчю від заснування фотографічного товариства у Львові.

Китайські додатки WeChat та TikTok тепер поза законом у США

З 20 вересня 2020 року будуть заборонені такі операції: Будь-яке надання послуги з розповсюдження або обслуговування мобільних додатків WeChat або TikTok , коду або оновлень програм через Інтернет-магазин мобільних додатків у США.

Генштаб ВС предостерег США и НАТО от эскалации в Черном море

Ответственность за эскалацию в Черноморском регионе при возможном обострении ситуации будет лежать на США и НАТО, заявил начальник Главного оперативного управления Генштаба Вооруженных сил РФ Сергей Рудской.

Постпред Белоруссии заявил об отсутствии политзаключенных в стране

Постоянный представитель РБ при женевском филиале ООН назвал информацию о политзаключенных в республике, а также известия о применении сексуального насилия над задержанными на протестах несоответствующими реальности.

Соловьев: На действия США в Крыму надо реагировать по-индейски

Если сообщения о связи США с попытками Украины вести диверсионную работу в Крыму еще требуют подтверждения, то присутствие американцев в зоне конфликта в Донбассе уже подтверждено большим количеством фотографий и видео, отметил Соловьев.

Європарламент ухвалив резолюцію щодо санкцій проти влади Білорусі

У четвер, 17 вересня, Європарламент більшістю голосів проголосував за резолюцію, що закликає структури Європейського союзу ввести жорсткі санкції проти представників влади Республіки Білорусь.

У Росії заарештованого кримського татарина помістили у карцер за намаз під час перевірки

Фігуранта кримської справи "Хізб ут-Тахрір" Ельдара Кантемірова, який незаконно перебуває в ув'язнені у СІЗО в Ростові-на-Дону, помістили у карцер за те, що під час прокурорської перевірки він не відреагував на перекличку під час здійснення ним намазу.

Надія поліпшити відносини з РФ за допомогою Північного потоку-2 зменшується — голова Єврокомісії

Німеччина тривалий час захищала прокладення трубопроводу дном Балтійського моря, який повинен доповнити лінію Північного потоку-1, відкриту в 2012 році, незважаючи на опозицію з боку інших країн ЄС, Польщі та країн Балтії, а також України, найбільшої країни-транзитера російського газу.

Зеленський підтримує позицію західних партнерів про необхідність ретельного та прозорого вибору керівника САП

Пізніше лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент Петро Порошенко у відеозверненні заявив, що "Європейська солідарність" вимагає переглянути рішення Верховної Ради щодо формування конкурсної комісії САП, яке поставило під загрозу безвізовий режим із Євросоюзом.

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Відомі артисти російської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.

Аби тільки не заважала Росія: Кравчук розповів, що має бути в законі про вибори на Донбасі

Глава української делегації в ТКГ на переговорах в Мінську Леонід Кравчук вважає, що в законі про вибори на Донбасі повинні бути прописані питання безпеки, а сам виборчий процес повинен проводитися тільки за законами України і тільки тоді, коли там буде українська влада.

Кулеба застеріг Росію від подальшої дестабілізації ситуації у Білорусі

Дмитро Кулеба наголосив, що слід звернути уваги на дії Росії у Білорусі та застеріг РФ від кроків, які можуть призвести до підриву політичного суверенітету Білорусі та подальшої дестабілізації ситуації в регіоні в цілому.