LB.ua
LB.ua

У МОЗ спрогнозували початок другої хвилі коронавірусу в жовтні

"ВООЗ уже визначила штами грипу на прийдешній сезон", - додав Ляшко. Нагадаємо, у червні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася друга хвиля епідемії коронавірусу.
Подробнее о событии
NewsOne.ua
112.ua
LB.ua
ЛІГА.net
Новое Время (НВ)
ONLINE.ua
RBC.ua

Акции мировых банков начали стремительно падать после слива файлов FinCEN

Акции международного банка Standard Chartered упали на 4,6% до минимума 1998 года, после того, как СМИ опубликовали данные о том, что банк позволял проводить через свои счета подозрительные транзакции.

У Харківській області вчителька вдарила дитину по голові під час уроку

10 вересня в Первомайському ліцеї № 7 на уроці історії в 5-А класі вчителька вдарила книгою дитину по голові, водночас як під час карантину кількість звернень в поліцію про домашнє насильство збільшилася вдвічі.

Кабмін закликав МВФ розпочати роботу місії в Україні в онлайн-режимі

Як зазначили у пресслужбі Кабміну, Шмигаль привітав Каммера з нещодавнім призначенням на посаду та запевнив, що продовження співпраці з МВФ є одним із пріоритетів роботи Президента та уряду України.

Швеція в ООН виступила за глобальний доступ до COVID-вакцини

Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен у вітальному слові з нагоди початку роботи 75-ї сесії Генеральної асамблеї ООН заявив, що світові лідери мають ефективно співпрацювати у питанні створення вакцини від коронавірусу і її розповсюдження.

Астрономы обнаружили уникальный объект планетарного масштаба

Группа астрономов во главе с Вандербургом обнаружила тело планетарного масштаба WD 1856b, которое находится в орбите белого карлика WD 1856+534, на расстоянии 80 световых лет от Солнца в созвездии Дракона.

С-400 и Тор-М2 закроют бомбардировщикам США дорогу в Калининград

Американцы прорабатывают нападение на Калининград Военный аналитик Центра военной и политической власти при Фонде защиты демократий Шейн Прейзуотер полагает, что для успешного прорыва системы ПВО Калининграда США необходимо больше стратегических бомбардировщиков.