Гал-Інфо
Гал-Інфо

У МЗС дали коментар щодо висловлювання А. Руденка

У Міністерстві закордонних справ України звернули увагу на сьогоднішній коментар заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Андрія Руденка інформаційному агентству РІА «Новости» стосовно перспектив проведення чергового саміту глав держав та урядів України, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки та Російської Федерації у Нормандському форматі.

В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

«Немецкий бундестаг призывает федеральное правительство сохранить нейтралитет Украины, то есть, по возможности, высказываться против принятия страны в Европейский союз и НАТО», — приводит телеканал слова из обращения.
В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

Монобанк додав революційний функціонал в свій додаток

Користувачі послуг банку тепер отримали можливість додавати за номером свої автомобілі, завдяки чому будуть отримувати повідомлення про всі штрафи, як ті, які були виписані патрулями поліції, так і ті, що нараховані автоматично за допомогою камер відеофіксації порушень.

Дивитися ТБ онлайн без прив’язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Одним із сервісів інтернет-телебачення є Ланет.TV, який зібрав під своїм «крилом» величезну кількість українських і кращих зарубіжних каналів: новинних та інформаційних, розважальних, пізнавальних, музичних, спортивних, з кіно і серіалами.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Министр обороны Армении провел оперативное совещание

Министр обороны Армении Давид Тоноян рано утром 28 сентября провел оперативное совещание с руководящим составом МО, ВС и Генштаба ВС. Как передает "Арменпресс", об этом сообщили в управлении по информации и связям с общественностью МО Армении.

Невролог назвал необычные симптомы инсульта

Помимо вышеназванных признаков острого нарушения кровоснабжения головного мозга стоит учитывать: высокое артериальное давление; гипертонический криз; онемение либо покалывания в области щеки, языка, кисти; слабость в кисти; выпадение полей зрения; двоение в глазах; головную боль с рвотой, вращательное головокружение, снижение активности, заторможенность, потерю сознания.

Відома американська модель підтримала Вірменію в карабаському конфлікті

Зірка реаліті-шоу, американська модель Кім Кардашьян закликала своїх підписників використовувати створену Вірменським національним комітетом Америки (АНКА) платформу для звернення до конгресменів.

Китай почав вакцинацію проти коронавірусу до завершення випробувань

Чжен Чжунвей, співробітник Національної комісії охорони здоров’я Китаю, заявив у п’ятницю, що кабінет міністрів Китаю та Державна рада схвалили план випробувань для екстреного використання вакцини Covid-19 в кінці червня.

У ДСНС повідомили про масштабну лісову пожежу біля Краматорська

Усього до гасіння пожежі залучено 38 осіб та 8 одиниць техніки, з них від Головного управління – 34 особи особового складу та 7 одиниць техніки, від ДП "Слов'янський лісгосп" – 4 особи та 1 одиниця техніки.