Гал-Інфо
Гал-Інфо

У МЗС дали коментар щодо висловлювання А. Руденка

У Міністерстві закордонних справ України звернули увагу на сьогоднішній коментар заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Андрія Руденка інформаційному агентству РІА «Новости» стосовно перспектив проведення чергового саміту глав держав та урядів України, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки та Російської Федерації у Нормандському форматі.

В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

«На границе с Крымом активность украинских БПЛА сошла на нет после активизации американских дронов в экономической морской зоне полуострова», — цитирует РИА Новости источник в силовых структурах республики.
В Крыму сообщили об американских БПЛА у границ региона

Прем’єр Вірменії не виключив розгляд питання «визнання незалежності» Нагірного Карабаху

МЗС України також відреагувало: глибоко стурбоване у зв'язку із загостренням конфлікту між Вірменією та Азербайджаном в районі Нагірного Карабаху і закликає сторони повернутися до діалогу.

Нагірний Карабах: Азербайджан звернеться до Радбезу ООН, Вірменія — до ЄСПЛ

Конфлікт у Нагірному Карабасі: що відбувається в спірному регіоні Читайте також: Міноборони Азербайджану оприлюднило відео знищення вірменської військової техніки Як повідомляє вірменська агенція Aysor, Вірменія звернулася до Європейського суду з прав людини щодо застосування "тимчасових заходів" проти Азербайджану.

Президент Нагорного Карабаха сообщил о потерях республики

Президент Нагорного Карабаха Араик Арутюнян на экстренном заседании Совбеза заявил, что самопровозглашенная республика в ходе вооруженного конфликта с Азербайджаном потеряла позиции в направлении Талиша, сообщение опубликовано на его странице в Facebook.

США предупредили Ирак о закрытии посольства в Багдаде

Администрация Трампа сообщила, что уже «делает предварительные шаги», которые могут позволить «закрыть посольство в течение нескольких месяцев при сохранении консульства в Эрбиле», уточнил источник газеты среди иракских чиновников.

Невролог назвал необычные симптомы инсульта

Помимо вышеназванных признаков острого нарушения кровоснабжения головного мозга стоит учитывать: высокое артериальное давление; гипертонический криз; онемение либо покалывания в области щеки, языка, кисти; слабость в кисти; выпадение полей зрения; двоение в глазах; головную боль с рвотой, вращательное головокружение, снижение активности, заторможенность, потерю сознания.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Это – не беда, это уже крах. Украина протянет не более 5-7 лет

У Украины нет шансов на долгосрочное выживание в статусе полноценного государства, считает директор Института социально-экономических исследований Финансового института при правительстве РФ, доктор экономических наук Алексей Зубец.

У МЗС пояснили позицію України щодо Косова

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар пояснив українську позицію щодо Косова після реакції на новину, що Україна визнає паспорти, видані частково визнаною державою Косово та заявив, що Україна неухильно дотримується послідовної позиції щодо невизнання Косова, виходячи з безумовної поваги до суверенітету і територіальної цілісності держав.

Землі пророкують малий льодовиковий період на найближчі 30 років

Професор Нортумбрійського університету в Ньюкаслі (Великобританія) Валентина Жаркова вважає, що Земля до 2050 року може перебувати в малому льодовиковому періоді, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.