Волынские Новости
Волынские Новости

У Мексиці сталася бійня в реабілітаційному центрі, багато жертв

6 червня 10 осіб були вбиті, коли бойовики відкрили вогонь в реабілітаційному центрі в Ірапуато.

Мертвые клетки отделят от живых с помощью магнитной левитации

Исследователям предстоит еще целая серия исследований, прежде чем они смогут наверняка заявлять о том, что магнитная левитация суть панацея, позволяющая отделить живую ткань от ткани мертвой.
Мертвые клетки отделят от живых с помощью магнитной левитации

Посольство США передало правоохоронцям засоби захисту

"У рамках нашої міжнародної технічної допомоги Відділ з правоохоронних питань Посольства США передав засоби індивідуального захисту від Covid-19 нашим українським партнерам з Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України", - сказано у повідомленні.

США захопили чотири іранські кораблі з нафтою

Позов був спрямований на те, щоб зупинити потік доходів від продажу нафти до Ірану, на який Вашингтон наклав санкції у зв'язку з його ядерною програмою, випробуваннями балістичних ракет і впливом на Близькому Сході.

В Москве за сутки скончались еще 11 пациентов с коронавирусом

«В Москве за сутки скончались 11 пациентов, у которых был подтвержден диагноз пневмония и получен положительный результат тестов на коронавирусную инфекцию», - уточнили в оперативном штабе.

Тимошенко назвала «єдине правильне рішення» для Білорусі

Чому білоруси наважилися протестувати проти Лукашенка всупереч несамовитій жорстокості влади Нагадаємо, в Білорусі 9 серпня пройшли вибори президента, які з перших днів виборчої кампанії супроводжувалися масовими протестами проти чинного лідера Олександра Лукашенка.

Тяжело переболела: Известная телеведущая поразила постом о COVID-19

Валерия Микульская перенесла тяжелый грипп и написала пост о том, что все болезни кроме коронавируса сейчас оставляют без внимания Популярная телеведущая Валерия Микульская поразила сообщением о тяжелой болезни.

Лукашенко повідомив, що в суботу проведе в Генштабі Міноборони нараду щодо ситуації в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в суботу проведе в центрі стратегічного управління в Міноборони нараду, де обговорюватимуть загрозу зовнішнього втручання.

Деян Ловрен: «То, как мы играем на выезде, многое о нас говорит»

Хорошо, что Сердар с пенальти сделал счет 1:0. А последние 10 минут матча были довольно трудными, особенно в меньшинстве, но мы снова продемонстрировали качество командной игры в защите, бились за каждый мяч, поэтому я счастлив.

Снайпер ВСУ убил военнослужащего армии ЛНР

Сегодня в 19:30 вооруженные силы Украины открыли прицельный снайперский огонь на направлении Луганское — Логвиново, передаёт корреспондент «Донбасс Сегодня» со ссылкой на сообщение Представительства СЦКК в ЛНР.

Глави МЗС країн ЄС домовилися готувати санкції проти білоруської влади

Раніше в п'ятницю міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що глави МЗС країн Євросоюзу не збираються обговорювати на цій відеоконференції введення санкцій проти Білорусі.