Обозреватель
Обозреватель

У Мінфіні сказали, як відставка Смолія вплине на курс долара

У Мінфіні України заявили, що відставка голови НБУ Якова Смолія не вплине на курс долара. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, повідомив "Інтерфакс-Україна". Він вважає, що після відставки Смолія курс валюти швидко стабілізується.
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Телеканал новин 24
Интерфакс-Украина
Обозреватель
Апостроф
УНН
Espreso TV

Путин подписал указ о выдаче Медведеву дипломатического паспорта

Президент Российской Федерации Владимир Путин поставил свою подпись под указом, дающим право Дмитрию Медведеву, занимающему должность заместителя председателя Совета безопасности России, и его жене Светлане получить дипломатические паспорта.

Главком ВМФ оценил первый этап учений «Океанский щит-2020» на Балтике

Главком ВМФ России адмирал Николай Евменов оценил как успешный первый этап военно-морских учений «Океанский щит-2020», которые проходят в акватории Балтийского моря, сообщает пресс-служба Минобороны РФ.

Maer Group получил премию за лучшую рекламную кампанию в области спорта и здорового образа жизни

Федеральный DOOH-оператор MAER GROUP удостоился высшей награды в категории «Информационные проекты в области спорта и здорового образа жизни» за рекламную кампанию «Гонки Легкова», которая традиционно проходит в г. Пересвет Сергиево-Посадского района Московской области.

Трамп має намір презентувати вакцину від коронавірусу до виборів - New York Times

Як наголошується, у квітні 2020 року Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США надало в Білий дім програму, згідно з якою вакцина від коронавірусу повинна бути готова до жовтня.

МЗС РФ заплутався у свідченнях, виправдовуючи «вагнерівців», затриманих у Білорусі

Офіційну позицію головного російського зовнішньополітичного відомства виклали на його сайті за підсумками зустрічі заступника глави МЗС РФ Андрія Руденка з надзвичайним і повноважним послом Республіки Білорусь в Росії Володимиром Семашком.

США направлять у Польщу додатково 1000 військових

Зараз в країні присутні близько 4 з половиною тисяч американських військових США домовилися про перекидання в Польщу додатково ще 1 тисячі американських військових, повідомив в понеділок глава Пентагону Марк Еспер.