Обозреватель
Обозреватель

У Москві сталося масове затримання журналістів, які заступилися за Сафронова. Фото та відео

У Москві (Росія) затримали кількох журналістів і представників громадських організацій, які прийшли підтримати радника глави "Роскосмосу" Івана Сафронова. Вони вийшли на поодинокі пікети на Луб'янці, пише "Медуза" (щоб подивитися всі фото і відео, доскрольте до кінця новини).

У США «серйозно сумніваються» у безпечності російської вакцини від коронавірусу

Нагадаємо, що у вівторок президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії, не дочекавшись третьої фази випробувань, зареєстрували першу вакцину від коронавірусу, а його доньці вже зробили щеплення.

Путин поручит кабмину решить вопрос с достройкой больницы на Камчатке

Губернатор Камчатского края Владимир Солодов обратился к президенту РФ Владимиру Путину с просьбой о помощи в строительстве краевой больницы, возведение которой было заморожено из-за нехватки средств, глава государства пообещал дать соответствующее поручение кабмину.

Бережіть голову. Вчені виявили новий серйозний ефект коронавірусу

Згідно з новою статтею доцента психології Мічиганського університету Наталі С. Тронсон, у нового коронавірусу SARS-CoV-2 може бути набагато більше негативних наслідків для організму, ніж вчені припускали раніше.

Учені визначили найефективніші маски проти COVID-19: затримують 90% крапель

Учені визначили найефективніші маски проти COVID-19 Фото: Pixabay "Не дивно, що найбільш ефективними виявилися маски, призначені для персоналу лікарень N95 (стандарт США, еквівалент FFP2 в Європі), порівняно з людиною, що говорить без маски, вони знижували проникнення частинок більш ніж на 99, 9 %", – відзначає видання.