TCH.ua
TCH.ua

У Нігерії бойовики розстріляли групу іноземних туристів

В результаті нападу озброєних бойовиків в Республіці Нігер загинули шість громадян Франції та двоє нігерійців, які супроводжували туристів. Повідомляє Al Jazeera посилаючись на заявиву губернатор південно-західного регіону Нігеру Тіллабері Тіджані Ібрагім Катіелла.
Подробнее о событии
1NEWS
TCH.ua
Показать все источники

Мер Миколаєва в телеефірі поклявся на Біблії, що не володіє підприємствами з виготовлення плитки

21 вересня очільник Миколаєва Олександр Сенкевич поклявся на Біблії, що ані він, ані його родичі чи підставні особи не володіють жодним заводом з виготовлення сірої плитки Про це повідомляє "Кореспондент".

Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні закликала використовувати всі можливості для досягнення миру на Донбасі

Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані закликала сторони конфлікту на Донбасі зробити все можливе для досягнення миру.

Белорусские правозащитники заявили о 250 делах против оппозиционеров

С начала кампании по выборам президента Белоруссии ‒ за 4,5 месяца ‒ в стране было заведено более 250 уголовных дел в отношении кандидатов в президенты, активистов из штабов оппозиционных кандидатов в президенты и участников акций протеста, которые начались после объявления результатов выборов, сообщил белорусский правозащитный центр «Весна».

В России заработал первый полигон для измерения поглощения СО2

Создание сети карбоновых полигонов позволит сформировать отечественную методику расчета способности поглощения окружающей средой СО2, что может быть учтено при расчете сбора на произведенную продукцию.

Представник проросійської організації з окупованого Криму «спробував» виступити на форумі ООН

Як повідомляв УНН, напередодні Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на засіданні Генеральної Асамблеї з нагоди 75-ї річниці ООН, заявив, що окупація Криму та війна на Донбасі свідчать про те, що світом урок Другої світової війни не засвоєний.

Трамп призвал ООН наказать Китай за распространение коронавируса

Президент США Дональд Трамп призвал ООН привлечь Китай к ответственности за распространение коронавируса, говорится в отрывках его речи на заседании высокого уровня в ознаменование 75-й годовщины ООН, распространенных Белым домом.

Зеленський в ООН нагадав про російську окупацію Донбасу і Криму

На початку вересня прессекретарка українського президента Юлія Мендель повідомила, що президент Володимир Зеленський планує виступити на Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй в онлайн-режимі 23 вересня.

Скандал на шоу Елен Дедженерес. Популярна ведуча розпочала новий сезон з вибачень перед колегами

Після початку внутрішнього розслідування скарг на знущання, расизм і сексуальні проступки в серпні три провідних продюсери Шоу Еллен Дедженерес покинули його.